Burçlar Nuray Sayari 31 Ekim 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 31 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugünlerde iyimserliğinizi korumak aşk ve aile yaşantınız için gerekli olabilir. Her türlü olaya daha esnek yaklaşmanız olumlu etkiler yaratacaktır. Bu aralar parasal konulardaki engelleri aşmayı hedeflemelisiniz. Maddi engeller sizin tüm işinizi aksatacaktır. Ev ve aile içindeki haberleşme trafiğinizi biraz daha arttırmanızda fayda olacaktır. Çünkü aile içi habersiz davranışlar kopuklukta önemli etken olarak karşınıza çıkacaktır.  Kendi iç dünyanızda bir tür çatışma, karmaşa yaşamak ve de düşsel birçok korku taşımak sizi gizemli kılabilir. Bu gizemi ortadan kaldırmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden de gelecek günlerinizde kendi iç savaşınıza son vermek adına çevrenizdeki arkadaşlarınızdan veya yakınlarınızdan ilgili durum için yardım isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU 31 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızdaki yoğunluğunuz sizi ciddi anlamda yormaya başladığının farkına varacaksınız. Bu yorucu tempodan bir süreliğine uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Birkaç günlük tatil yapmak sizin durumunuzu toparlamanızda yeterli olacaktır. Çevrenizdeki kişilere yapmış olduğunuz bazı fedakarlıkların görünür olmamasından dolayı aldığınız tepkiler karşısında hırçın bir yapıya dönüşebilirsiniz. Her şeyin en iyisini hedeflediğinizden dolayı kendiniz yorduğunuzun farkına varın. Bu yüzden bir süreliğine yaşantınızı akışına bırakmanızda fayda var. Maddi açıdan gün geçtikçe rahatlıyorsunuz fakat bazı gelir kaynaklarınız beklenmedik şekilde kesintiye uğrayabilir. Bütçenizi bu ihtimali göze alarak ayarlamayı tercih edin. Aşk hayatınızda ise çok bir değişiklik söz konusu olmayacaktır.

YAY BURCU 31 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızda olabilecek değişiklikleri umursamaya çalışın. Geleceğinize yönelik davranmayı deneyin İşlerin daha da düzene gireceğini fark edeceksiniz. Bazen işler yolunda gitmese bile her şeyin yolunda gittiğini gösterin çünkü bazı sizi çekemeyen insanlar sizinle çok uğraşıyor bunu kimseye göstermeyin. Hayatta yaşamış olduğunuz bazı sıkıntılı dönemler olabilir bu dönemlerin gelip geçici olduğunu unutmayın. Sizi sınayan insanlar olabilir bu insanların ne amaçla neden yaptıklarını daha iyi anlayabilirsiniz. Maddi konudaki harcamalarınızda biraz daha dikkat etmeye özen gösterin bütçenizi aşan durumlardan uzak durun. Aile bireylerinizle iletişiminizi daha da kuvvetlendirebilirsiniz bu sizin elinizde bunu unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.