Burçlar Nuray Sayari 31 Ekim 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 31 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk ve duygusal yaşamınızdaki üzüntülerden sıyrılacağınız gün bugün olabilir. Mutluluğu uzun zamandır kendinizde ararken hiç beklenmedik anda mutlu olacağınız gelişmeler sizinle birlikte olacak. Böylece kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerin yardıma ihtiyaç duyduğunu görecek ve onlara yardım edeceksiniz. Beraber yardımlaşmalar hayatınıza farklılık getireceği gibi arkadaşlarınızla aranızdaki bağı da güçlendirecektir.  Parasal konular önümüzdeki günlerde senin için önemli olacak.  Yatırım gibi düşünceleriniz gündeme gelebileceği gibi borçlarınızı kapatmak gibi durumlar da söz konusu olabilir. Bir amaca ulaşmak için savaş verebilirsiniz. Bu amacınız geleceğinizi etkileyeceğinden dolayı azminiz size fazlasıyla güç verecektir.

ASLAN BURCU 31 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Önümüzdeki günler sizi çok enerjik, atılgan, risk almayı seven biri yapabilir. Ancak alacağınız riskler bir şeylerin başarıya ulaşma ihtimalinin yüksek olacağı durumlara değer bir şekilde olmalı. Olduğunuzdan daha fazlasını yapmaya çalışabilir, kendinizle yarışabilirsiniz. İletişim kurmak, devamlı iletişim içerisinde olmak sizi hızlı kararlar alıp uygulamaya itebilir. İlgi duyduğunuz kişiler tarafından bazı beklentiler taşıyıp beklentilerinizin karşılanmamış olması sizi asileştirebilir. Sabırlı davranmanız gerektiğini kesinlikle unutmamalısınız. Gün içerisinde olaylara karşı bakış açınız çok farklı bir boyuta bürünebilir ve karşınızdaki kişiyle sözlü çatışmalara girebilirsiniz. Asileşme ihtimali olan ruh halinizle karşınızdaki kişiyi kırmamaya dikkat edin.

BAŞAK BURCU 31 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizi seven insanlarla ilişkileriniz öğretici bir boyuta ulaşabilir. Aşk hayatınızdan olumlu bağlar kurabilmek için ideal bir günün içerisinde olacaksınız. Kendinizle ilgili almış olduğunuz bazı kararlarınız netleşebilir ve olayları yönetmekte başarılı olabilirsiniz. Gelecekle ilgili yapmış olduğunuz planlarınızı ise daha fazla tartmaya, sorgulamaya başlayabilirsiniz. Belli bir süredir var olan ailevi sorunlarınız olabilir. Ev veya aile içindeki kaygı ve üzüntülerden kurtulmanız için ideal bir gün. Bulacağınız çözüm yollarını faaliyete sokmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Maddi konulardaki bazı düşüncelerinizi bir kenara bırakın. Daha fazla bu konuları düşünmeniz sizin için pekte iyi olmayabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.