Burçlar Nuray Sayari 29 Ekim 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  20

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

  KOÇ BURCU 29 Ekim 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün bazı nedenlerden dolayı yolculuğa çıkmanız muhtemel. Çıkacağınız yolculuklarda edineceğiniz tecrübeler gelecekte karşınıza çıkacak. Kendinizi diğer günlerinize göre daha fazla dinç hissedebilirsiniz. Bundan dolayı da gününüzün belli bir kısmını sosyal aktivitelere ayırabilir ya da spor yaparak kullanabilirsiniz. Mükemmeliyetçi yapınızla gün içerisinde her şeyin en iyisi olmasını isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi mantık temelleri üstüne yerleştirdiğinizden dolayı karşınızdaki insanlardan da aynı tutumu bekleyebilirsiniz. Bazı yerlerden haber beklentisi içerisinde olabilirsiniz. İlgili haber yakın zamanda kapınızı çalacaktır. Gün içerisinde boşluk bulduğunuz zamanınızı ailenizle iletişime geçerek değerlendirebilirsiniz.

  BOĞA BURCU 29 Ekim 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Zamanın hızlıca akıp gitmesi sizin gün içerisindeki motivasyonunuzu olumsuz yönde etkileyebilir. Rahatsızlık duyduğunuz bazı konuları, kaynağından halletmeniz gereken bir gün yaşayacaksınız. Kendini tekrar eden, ilerleme göstermeyen ve sıkıcı olmaya başlayan durumlardan kurtulmanın yollarını arayabilir ve gün içerisinde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Gerçeği yansıtmayan durumlarla karşılaşabileceğiniz, doğruluk payı olmayan ya da yarım bilgiler dolayısıyla yaşanabilecek iletişimsel sorunlara açık birkaç günün olması muhtemel. Bu yüzden, doğru ifade edebilmek ya da tam tersi yanlış bilgilendirilmemek için gayret göstermeniz gerekebilir. Aşk hayatınızda ise beklenti içerisinde olduğunuz durumların karşılanma ihtimali yüksek bir gün.

  DÜN: Çevrenizdeki bazı kişileri düşüncelerinize hemfikir olması için ikna etmeye çalışıyor veya farkına varmadan zorluyor olabilirsiniz. Israrcı oluşunuz bazı konularda faydasını gösteriyor olabilir fakat durum bu sefer farklı; rahatsızlık verecek seviyeye gelebilir ve büyük problemlere neden olabilir. Sizinle iletişime geçmeye çalışan birileri olabilir. Bu kişilerin hayatınıza katacağı bazı şeyler olması olası. Bu yüzden bu kişileri fark etmeniz gerekmekte. Çevrenizdeki kişilere göstermiş olduğunuz değeri hayatınızdaki kişiye de vermelisiniz. Çünkü ilgili durumdan partneriniz çok rahatsız olacaktır. Aksi takdirde kalıcı sorunlar sizi bekliyor olabilir.

  İKİZLER BURCU 29 Ekim 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Partnerinizle mutluluk seviyesi yüksek ve anlaşılabilir iletişim kurabileceğiniz bir gün yaşayacaksınız. Sevgilinizle aranızdaki ilişkinin iyi yönde ilerliyor olması günlük yaşantınızı da olumlu geçmesinde önemli bir etken. Partnerinizde bir takım sürprizler bekliyor olabilirsiniz. Beklentiniz biraz geç karşılanacaktır. Bu süreç içerisindeki sabırsızlığınız gerginlik yaratabilir. Bu konuda kendinizi bastırmalısınız. İşinizden olan gelirinizin sizin çalışma şartlarına bakarak az olduğunu düşünebilirsiniz. Elde ettiğinizle yetinmek konusunda biraz daha olgun yaklaşmanız iş hayatınızın geleceği için önemli olacaktır. Rutin ve sizi sıkacak bir takım işlerinizi bir kenara bırakabileceğiniz bir gün. Kendinize dinlenmek için zaman ayırın.

  Son günlerdeki umursamaz tavırlarınız sizin değerli biri olacağınızı size düşündürebilir. Oysaki durum tam tersinden ibaret.  Her boş vermiş tavırlarınız karşınızdaki kişiyi sizden iteceğini unutmayın. Samimi olduğunuz arkadaşınızın içinde bulunmuş olduğu duruma sizinde canınız sıkılabilir ve kendisine üzülebilirsiniz. Gününüzün belli bir kısmını bu arkadaşınızla ilgilenerek geçirebilirsiniz. Partnerinizle aranızdaki iletişimin güçlü olmaya başladığı bugünler içerisinde yapmış olduğunuz tartışmalarınız sizin tadınızı kaçıramayacak. Aile içerisinde bazı gerginliklere şahit olabilirsiniz. Bu gerginliğin sizi etkilememesi için güçlü olmanız gerekli. İşinizde hareketli bir gün geçirebilir, diğer günlere nazaran bugün biraz daha fazla yorulabilirsiniz.