Burçlar Nuray Sayari 28 Ekim 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  51

  OĞLAK BURCU 28 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Maddi durumunuzda yaşamış olduğunuz sıkıntının üzerine ileri tarihte beklemiş olduğunuz bir takım maddi kaynak daha önce elinize ulaşabilir. Aileniz içerisindeki fertler sizi bazı konularda ciddi şekilde eleştirip uyarabilir. Bu uyarıların amacı yıkıcı değil yapıcı olduğunun farkına varın. Bu yüzden alınganlığınızı bir kenara koyma vakti olduğunu da bilmelisiniz. Sorun teşkil eden günlük rutin sıkıntılarınızdan arınmanız gerektiğini fark edeceğiniz bir gün. Bu sıkıntıları çözüme kavuşturmak için ideal yol aramaya girişebilirsiniz. Sorumluluk almak için doğru zaman dilimi içerisinde olmayabilirsiniz. Yakın zamanda kısa mesafeli yolculuklar sizi bekliyor olabilir.


  KOVA BURCU 28 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bugün bazı kişilerle gireceğiniz bazı diyaloglar sayesinde düşünce yapınızda ufak değişiklikler gözlemlenebilir ve ufkunuzdaki genişlemeyi fark edebilirisiniz. Baskı altında hissettiğiniz konularda üstünüzdeki bu baskıyı atmak adına davranışlarda farklılıklar söz konusu olabilir. Hayatın keyifli olduğunu düşünebileceğiniz ve hayattan keyif almak için kendinize daha fazla önem verebilirsiniz. Aşk hayatınızda bir takım durgunluklar gündeme gelebilir. Kendinizin daha önemli olduğunu düşünüyor olmanız buna neden olabilir. Duygularınızın yeniden canlanabilmesi üstünüzde hissettiğiniz baskının kalkmasıyla doğru orantıya sahip olabilir. Finansal açıdan rahatlamaların olabileceği ve maddi özgürlüğünüzün daha iyi seviyeye geleceği günler çok yakın.

  BALIK BURCU 28 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Uzun zamandır aklınızda yapmış olduğunuz planları yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Daha önceki şartlara göre günün şartları farklılık göstermiş olabilir. Maddi açıdan kenara atmış olduğunuz paralarınız bugünlerde ihtiyacınız için gün yüzüne çıkarmanız gerekebilir. Aşk hayatınızda ise ilgi duyduğunuz kişiye karşı yaklaşımlarınızda dikkat etmeniz gerekebilecek zamanlar olabilir. Özellikle ısrarınız konusunda çok daha dikkat etmeniz gerekebilir. Gün içerisindeki temponuz diğer günlere nazaran daha yorucu olabilir. Günün sonunda ise vermiş olduğunuz bazı buluşma sözleri olabilir. Bu görüşmeleri kendi yararınız adına daha kısa tutmanız iyi olacaktır.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz