Ultimate magazine theme for WordPress.

Burçlar Nuray Sayari 28 Ekim 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

YENGEÇ BURCU 28 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Size önem arz eden bazı konularda bir takım girişimleriniz olabilir ve başarılarınızın göze çarpacağı şekilde davranışlarda bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise duygusallıktan ziyada mantık ve rasyonellik kavramları sizin için daha baskın olabileceği bir gün olabilir. Aynı şekilde bu düşünce yapınızı karşı taraftan da bekliyor veya en azından düşüncenizi destekliyor olmasını bekleyebilirsiniz. Ayrıca ilişkinizi gereğinden fazla sorgulamanız size zarar vermesinden başka bir getirisi olmayacağının farkına varın. Elinizde ufak çaplı bir birikiminiz var ise bu birikimi yatırım olarak değerlendirmek daha mantıklı bir hareket olacaktır. Gün içerisinde bazı yerlerden beklediğiniz haberler ulaşabilir. Sağlığınız konusunda biraz daha tedbirli yaşantınızı sürdürmenizde fayda var. Özellikle kendinizde bilmiş olduğunuz rahatsızlıklara özen gösterin.

ASLAN BURCU 28 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gününüzün büyük çoğunluğunu sosyal çevre içerisinde geçirmek isteyebilirsiniz. İçinizdeki sıkıntının ancak bu şekilde dışarı atılacağını düşünebilirsiniz. Düşünceniz sizin için doğru olabilir ancak maddi durumunuzun da kısıtlı olduğunu aklınızdan çıkarmayarak hareket etmeniz daha iyi olacaktır. İş hayatınızda aktif bir iletişim sürdürebilirsiniz. Bu iletişiminizi doğru şekilde değerlendirdiğiniz takdirde iş hayatınızda daha iyi şartlara sahip olan mevkii için ilk adımı atmanız daha da kolaylaşacaktır. Uzun zamandır eski arkadaşlarınızla buluşmak için yapmış olduğunuz planınız için bugün uygun gün olabilir. Aslan burcunun aşk hayatı bugün ilişkiye sahip olanları için sıradan olabilir ancak yalnız bir yaşantı sürenler içinse bazı hareketlenmelerin yaşanabilir.

BAŞAK BURCU 28 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son günlerdeki gelişmeler, sizin yararınıza değişmek üzere. Bu gelişmelerin uzun zamandır farkına varmamış olsanız da bugün bazı şeyleri anlayabileceğiniz bir gün olabilir. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz bazı kopuklukların size ve ilişkinize zarar verdiğini fark edebilir, bunları bugün düzeltmeye çalışabilirsiniz. Kendinizde bazı davranışlarınızın değiştiğini görebilir ve bu değişimin nedenini kendinizde sorgulayabilirsiniz. İş hayatınızdan elde etmiş olduğunuz geliri kendiniz için ihtiyaç olduğunu düşündüğünüz bazı şeylere bağlayabilirsiniz. Gün içerisinde tanımadığınız kişilerle etkileşime girebilirsiniz. Sizin hakkınızda kötü söylemlerde bulunan kişilere kulak asmayın. Bu kişilere verilecek en doğru cevap susmak olacaktır.