Burçlar 21 Ekim 2019 Pazartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları

  0
  45

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

  KOÇ BURCU 21 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Çok sıkıldığınızı hissettiğiniz zaman kendinize iyi gelecek şeylerle oyalanmaya çalışın. Her daim yanımızda olan insanlarla beraber olmayı deneyin siz de onlar gibi içten ve samimisiniz sizin yeriniz apayrı. Sevdiklerinizle beraber olursanız bu size daha da iyi gelecek bunu mümkün olduğunca ihmal etmeyin. Geleceğinize dair güzel yatırımlar yaparsanız hayatta kazanan hep siz olacaksınız kaybedeceğiniz tek şey bir miktar maddi konular olacak. Enerjinizi getirdiğinizi düşünüyorsunuz bunun sebebi de çevrenizde sizin enerjinizi sömüren insanlar bunları hayatınızdan uzak tutun.

  BOĞA BURCU 21 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Zaman zaman yaşamış olduğunuz sıkıntılar olabilir ama bu sıkıntıların gelip geçici olduğunu bilirseniz bunun farkında olursanız hayatınız daha da değişecek. Hayatınızdaki bazı şeyleri değiştirin çünkü değiştirmeniz gereken çok şey var ve bazı şeylerin farkına vardığınız için hayatınız daha da güzelleşebilir. Ailenizle beraber daha güzel vakit geçirebilirsiniz ailenize de biraz zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Partnerinizle beraber bu aralar pek de iyi anlaşamıyorsunuz ama bunu telafi edebilirsiniz kimsenin kimseyi kırmak gibi bir lüksü yok. Geleceğinize dair yapmış olduğunuz hedefler ve planlamış olduğunuz hedefler sizi bu aralar şaşırtabilir ve karşınıza çıkacak olan fırsatları da ihmal etmeyin değerlendirin.

  İKİZLER BURCU 21 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Hayatınıza yeni değişimler ile başlayacaksınız bu sizin için en güzel şey olacak. Hayata karşı bakış açınızı biraz daha değiştirecek durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz bu durumları es geçmeyin size olabildiğince tecrübe katacak. Aile büyüklerinizde yapmış olduğunuz planlarınız var ve bu planları bozmamak için başkasınada söz vermiyorsunuz. Partnerinizle beraber iletişim konusunda sıkıntı yaşıyorsunuz ama bunun gelip geçici olduğunu ikinizde bilmelisiniz, siz yinede birbirinizi anlamaya ve duygularınızı olabildiğince birbirinize yansıtmaya çalışın. Sağlık konusunda kendinize biraz daha dikkat edin bolca su için. Maddi konudaki harcamalarınızda biraz daha dikkat edin yapmış olduğunuz harcamalar bütçenizi aşabilir. 

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz