Burçlar Nuray Sayari 16 Ekim 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  26

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

  KOÇ BURCU 16 Ekim 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Maddiyatınızın biraz daha düzeleceği bir güne adım atacaksınız. Parasal anlamda gücünüzü toparlayacak ve biraz daha maddi konularda özgür olabileceksiniz. İş hayatınızda önünüze çıkacak bazı şanslar olabilir. Bu şansınızı biraz geç fark edebilirsiniz ancak endişe etmeyin. Zararın neresinden dönseniz her halükarda kar olacağını unutmayın. İş hayatınızdaki çizmiş olduğunuz rotada beklediğiniz gelişmeler bugün sinyalini verebilir. İş yerinizde daha iyi mevkii veya daha iyi bir maaş ile biraz daha rahat yaşantınız söz konusu olabilir. Ailenizde sizinle bazı özel konularda konuşmak isteyebilecek kişiler olabilir. Bu konuşmada geçecek konular size basit gibi geliyor olsa da konuyu küçümsememeniz gerek.

  BOĞA BURCU 16 Ekim 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU

   Boğa burçları bugün şanslarının yüksek olabileceği bir gün yaşayabilirler. Gelecek zamanlarınızın daha iyi şartlar altında olabilmesi için gayet iyi fırsatlar yakalayabilirsiniz. Elde edeceğiniz bu fırsatlar çoğunlukla iş hayatınızı etkiliyor olacak. Yakın çevrenizden bazı kişiler size karşı ufak bir güven problemiyle iç içe olabilirler. Bu kişilerin farkındaysanız kendileriyle konuşmanız gerekecek. Tahmin etmediğiniz bazı yerlerden gelecek bazı kaynaklarınız olabilir. Bu kaynaklarla yapacağınız bazı yatırımlar gündeme gelebilir. Ailenize bazı konularda danışmayı çekindiğiniz yerler olabilir. Ancak bu konular için size en iyi yolu gösterecek kişilerin aileniz olduğunu da unutmayın.

  İKİZLER BURCU 16 Ekim 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Son zamanlarda umduğunuzdan daha fazla sabırsız olabilirsiniz. Aklınızdan geçen her bir şeyin gerçekleşebileceği büyüsüne kapılmış olmanız sizin hayal kırıklıklarına uğramanızda çok büyük etkisi var. Son günlerde yaşamış olduğunuz sağlık problemleriniz günlük yaşantınızı etkileyebilir. Özellikle iş hayatınızda bazı aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. İlişkiniz açısından iyi bir şekilde yolunda devam eden ilişkinizde yapmış olduğunuz bazı yersiz varsayımlar ilişkinizi ciddi anlamda yorgunluğa sebebiyet verebilir. İlişkiniz bakımından biraz daha sakin ve kendi yolunda ilerleyen bir ilişki moduna girmeniz gerekecektir. Maddi açıdan ise çok ihtiyacınız olacağı anda tahsil edeceğiniz bir ödeme ile daha rahat bir hale geçeceksiniz.