Burçlar Nuray Sayari 10 Ekim 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 10 Ekim 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Çevrenizde gelişen tüm olaylara takılıyor ve gereksiz bir şekilde düşünmeye başlıyorsunuz. Sizi ilgilendirmeyen konular çok fazla yorgunluk getirecektir. Gün içerisinde yapacağınız aktivitelerden keyif alacağınız bir gün yaşayabilirsiniz. Bu aktivitelerle hem eğlenecek hem de tecrübe edinmiş olacaksınız. Dışarıya çıktığınızda yabancı kişilerle karşılaşabilir ve bu kişilerle diyalog kurabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak size iyi gelebilir. Mutlu olduğunuzu düşündüğünüz işlerin peşini kesinlikle bırakmamalısınız. Çünkü mutluluğunuz sizin motivasyon kaynağınız. Sağlıklı yaşam konusunda biraz eksikleriniz olabilir. Kendinize dikkat etmeyişinizden kaynaklı ufak çaplı rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.


KOVA BURCU 10 Ekim 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yakın zamanda gerçekleştirmeyi düşündüğünüz bazı etkinlikler olabilir. Bu etkinlikler sizin moralinizi üst seviyelere çıkarmak için önemli bir fırsat olacaktır. Şu sıralar ailenizle daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Yoğun iş temponuzla ihmal etmiş olduğunuz aile fertlerinize biraz daha zaman ayırma ihtiyacı duyabilirsiniz. Finansal açıdan güçleneceğiniz bir gün yaşayacaksınız ancak bu kaynaktan gelen paranız doğrudan borçlarınıza gidebilir. Bu yüzden bu kaynağınızdan gelecek paraya fazla güvenmemelisiniz. Pratik fikirlerinizle yaratmış olduğunuz fırsatlarla kendinize yeni imkanlar yaratabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerle kuracağınız diyaloglarda daha tedbirli davranmanız gerekebilir. Çünkü söyleyeceğiniz her bir laf başkasına doğrudan aktarılma durumu olası.

BALIK BURCU 10 Ekim 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Gün içerisinde bir takım istekleriniz söz konusu olabilir. Bu isteklerinizi gerçekleştirmeniz için bazı fedakarlıklar gerekebilir. Eğlenceye daha fazla zaman ayırmak yerine aklınızdaki projelerinizi yerine getirmek için çalışmak daha doğru bir karar olacaktır. Sosyal çevrenizle olan ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Çok samimi olduğunuz kişilerle kendinizi bir anda tartışma içerisinde bulabilirsiniz. Gelecek adına alacağınız bazı kararlar olacak. Refah düzeyi yüksek bir gelecek planlarınız varsa azminizi yitirmemelisiniz. Kendinize hobi edinmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bu düşüncenizi sağlıkla birleştirebilir ve spora yönelebilirsiniz. Uzun zamandır görüşemediğiniz bir arkadaşınız size sürpriz yapabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.