Burçlar Nuray Sayari 10 Ekim 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 10 Ekim 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Stres seviyeniz git gide artış gösteriyor olabilir. Ancak neye ve neden stres yaptığınızı kendiniz bile bilmiyorsunuz. Bunun sebebi ise aşırı yorgunluktan kaynaklanıyor. Artık kendinize zaman ayırmanız gerektiğini unutmayın. Bu aralar unutkanlık sorunuyla da iç içe olacaksınız. Özellikle iş hayatınızda unutmamanız gereken konular sizin canınızı iyice sıkacak. Bugün zorlu bir gün yaşıyor olacak olmanızla yelkenleri kesinlikle salmayın. Çünkü uygun zamanı bekleyen ve sizi sevindirecek birkaç haber çok yakın zamanda size ulaşacak. Bu haber ile bazı şartları ve durumları değiştirmeniz gerekebilir. Sadece sabırla beklemede kalın.

AKREP BURCU 10 Ekim 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sakinliğinizi korumaya çalıştıkça size yük olacağını düşündüğünüz her bir şeyi üstünüze çekiyor olabilirsiniz. Her ne olursa olsun siz yinede sakinliğinizden ödün vermeyin. Son zamanlardaki düşünce yapınız olgunluğa doğru yol almaya başladığından dolayı daha sağlıklı düşünebiliyorsunuz. Çevrenizdeki insanlarla kuracağınız diyaloglarda oluşturduğunuz cümleler karşısında kendiniz bile hayrete düşebilirsiniz. Eğitim konusunda kendinizi her ne kadar geliştirdiğinizi düşünseniz de kendinizde bir takım eksikliklerin hala var olduğunu düşünebilirsiniz. Yani yakın zamanda eğitim amacıyla kurslara katılabilir veya yeni öğrenim dallarına başvurabilirsiniz. Bütçeniz konusunda her şey çok sessiz ilerlemekte. Aniden finansal kayıp yaşayabilirsiniz. Tedbirli olun.

YAY BURCU 10 Ekim 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Aşk hayatınızı ağırlıklı olarak yaşayacağınız bir güne başlayacaksınız. Partnerinizle birlikte çok sık tartışmalara girebilir ve birbirinizi kırabilirsiniz. Tartışmalarınızın kırıcı seviyeye gelmemesine özen gösterin. Tartışmalarınızın temelinde ise kıskançlık yatıyor olabilir. Gereğinden fazla kıskançlık yaşıyor olabileceğinizi göz önünde bulundurmayı denemelisiniz. İş hayatınızda kendinizi gururlandırıcı bir takım çalışmalarınızla yeni mevkilere gelme şansınızı git gide arttıracaksınız. Başarıya aşık bir karakteriniz var. Başarısızlığa her ne kadar tahammülünüz olmasa da başarısız olabilme ihtimalini de göz önünde bulundurun. Yalnız bir yaşantı süren yay burçları bir süre daha hayatlarına olduğu gibi devam etmeleri olası.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.