Burçlar Nuray Sayari 10 Ekim 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  5

  YENGEÇ BURCU 10 Ekim 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Hiç tahmin edemediğiniz anda ve beklemediğiniz kişiler tarafından bazı önemli haberleri işitebilirsiniz. Bu duyacağınız haber ile günlük yaşantınızda bazı değişiklikler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Günlük işlerinizde diğer günlere nazaran daha fazla yorgunluk hissedebilirsiniz. Bunun sebebi sağlık problemlerine bağlanılabilir. Vücudunuzun ihtiyaçlarına fazla dikkat etmediğiniz yaşantı sürdürüyorsanız soğuk havaların sizi üzmesine neden olacağını unutmamalısınız. Geçmiş yaşantınızda kalmış bazı insanları hatırlayabilir ve bu kişilerle anılarınız aklınızda canlanabilir. Yalnız yaşantı süren yengeç burçları karakterleriyle örtüşen kişiyle tanışması an meselesi. Maddi konularda ise borç isteme veya kredi çekme gibi durumlara başvurabilirsiniz.

  ASLAN BURCU 10 Ekim 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Rutin bir şekilde sürdürmüş olduğunuz hayatınız bugünde aynı şekilde rotasında devam edecek. Fakat yakın gelecekte sizin mutluluğunuzu umduğunuzdan daha fazla arttıracak bir takım gelişmelere şahit olacaksınız. Uyum sağlama konusunda yaşamış olduğunuz durumları çözüme kavuşturacağınız gün bugün olabilir. Ruhunuzda bazı daralmalar hissedebilirsiniz. Daralmalardan uzaklaşmak için kendinizle baş başa kalmanız gerekebilir. İç sesinizi dinlemeyi tercih etmenin doğru olduğunu düşünebilirsiniz. Bu düşüncenizde haklı olduğunuz aşikar. Bu yüzden iç sesinizin yönlendirmelerine kulak asabilirsiniz. Takım çalışmaları sürdürmeniz gerekebilir. Takım arkadaşlarının fikirlerine saygı duyma konusunda biraz sorun yaşayabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU 10 Ekim 2019 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Cesaretiniz kendini sizden bir gün içerisinde hem gizleyebilir hem de beklemediğiniz anlarda karşınıza çıkabilir. Bunun sonucunda maceraya ve heyecana tutkulu bir gün yaşamanız olası. Geçmişte yaşamış olduğunuz zorlukları bir anlığına aklınıza getirirseniz gelecekte gözünüzü korkutan durumların aslında geçici olduğunu ve kolayca atlatabileceğinizin farkına rahatlıkla varacaksınız. Kafanıza takmanızı gerektirecek hiçbir şey olmadığını kendinize inandırın. Belirli bir düzen içerisinde yaşamayı sevdiğinizden dolayı yakın gelecekler için yeni planlar yapacaksınız. Bu planlarınızın arasına ufak çaplı seyahatleri de katmanız gerekecek. Yakın zamanda bir seyahat gözüküyor.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here