Burçlar Nuray Sayari 09 Ekim 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 09 Ekim 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Maddiyatınızın sürekli olarak işleneceği bir gün yaşayacaksınız. Maddiyatınızdaki sıkıntıları konuşma isteğiniz olabilir. Şunu unutmayın ki bu önemli konuyu herkesle konuşmamalısınız. Sadece güvendiğiniz kişilerle bu derdinizi paylaşabilirsiniz. Aile içerisinden biriyle anlaşmazlığa düşebilirsiniz. Her ne kadar haksız olduğunuzu bilseniz bile küskünlüğü siz başlatma ihtimali çok yüksek. İş hayatınızda beklemiş olduğunuz bazı gelişmeler bugün sonuca varabilir. Bu gelişmeler sonuca vardığı takdirde olumlu şekilde sonuçlanması olası. Tanımadığınız kişi veya kişiler tarafından birtakım nasihat alabilirsiniz. Bu nasihatler hayatınızın şekillenmesinde önemli bir rol oynayabilir.


KOVA BURCU 09 Ekim 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sözlü iletişimlerde kullanacağınız cümle ve kelimelerde dikkatli olmanız gerekebilir. Kırıcı olabilmenizin yanı sıra taşımış olduğunuz sırlara yönelik ipuçlarını da ağzınızdan kaçırabilirsiniz. Bu durum ciddi güven kaybı yaşattırabilir. Aile içerisinde bazı özlemler gündeme gelebilir. Huzura fazla önem veren birisiniz. Tadınızı kaçırdığını düşündüğünüz kişileri hayatınızdan uzaklaştırmaya bakın. Çalışmayı seven bir yapınız olduğundan dolayı başarıya aşık olduğunuz aşikar. Son zamanlarda emek vermiş olduğunuz bazı işlerinizin karşılığını almanız an meselesi.  Maddiyatınızda iyileşmeler gündeme gelecek. Zor zamanların yeniden gelebileceğini göz önünde bulunarak önleminizi almalısınız.

BALIK BURCU 09 Ekim 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Görünüşünüzde bir takım değişikliklere gidebilirsiniz. Saç kestirme, saç boyatma gibi değişiklikler gündeme gelebilir. İş hayatınızda bazı fırsatlar kapınıza gelecek. Var olan iş hayatınızda bazı yükselme fırsatları bulabileceğiniz gibi elinizdeki işinizden daha iyi şartları olan başka bir iş için teklifte alabilirsiniz. Herhangi bir işe mensup olamayan balık burçları için sevindirici haber bugün kapılarını çalabilir. İlişki bakımından biraz şanssız bir gün duyabilir. yaşayabilirsiniz. Aşk hayatı ve aşk konuları bugün sizin için pek uygun olmayacak. Bazı arkadaşlarınız, sizin fikirlerinize ihtiyaç Sosyal çevrenizde yeni etkinliklere katılabilir, bu etkinliklerde görev alabilirsiniz. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.