Burçlar Nuray Sayari 09 Ekim 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 09 Ekim 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Güne biraz keyifsiz adım atabilirsiniz. Ortada sorun yokmuş gibi gözükse de aklınızdaki düşünceleriniz sizin keyfinizi kaçırmaya yetecektir. İçinizdeki gereksiz stresi dışarı atmanın yolunu biran önce bulmanız gerekir. Bunun en kolay yolu arkadaş çevrenizle olacaktır. Yalnız kaldığınız süreçlerde başarılı projeler zihninizde canlanabilir. Ancak bunları unutmamak adına aklınıza geldiği anda bir kenara yazmanız gerekebilir. Seyahat etmenizi gerektirecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu seyahatler uzun yolculuklar olabileceği gibi kısa mesafeli yollarda söz konusu olabilir. Spor yapmak gibi düşüncesi olan terazi burçları bugün de dahil yakın zaman için doğru bir karar olmayabilir. Bu düşüncenizi biraz ertelemeniz gerekecektir.

AKREP BURCU 09 Ekim 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugünlerde tüm sorumlulukları kabulleniyor, her şeyi üstleniyor olabilirsiniz. Bunun nedeni iyi yönde ilerleyen yaşantınızdan kaynaklı olabilir. Ancak doğru bir yol izlemediğinizi bilmelisiniz. Yoğun zamanlarla sık sık karşılaşan bir burç olduğunuzdan dolayı bugünlerinizi dinlenerek değerlendirmelisiniz. Aksi takdirde aniden gelebilecek iş veya gelişmeler sizi bitkin bir hale getirebilir. Zihninizde canlanan bazı şeyler var. Bunların ne olduğunu kendiniz bile çözümleyemeyebilirsiniz. Kafanızı biraz boşaltın. Fazla düşünceli yaşantı sürmeniz sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecek. Maddiyatınızı hafifletecek bazı kaynaklar elde edeceksiniz fakat bu kaynaklar sizin rahat bir hal alabilmenize pek yardımcı olamayabilir. Bu yüzden harcamalarınıza elinizden geldiğince dikkat etmeye çalışmalısınız.

YAY BURCU 09 Ekim 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Gün içerisinde arkadaş çevrenizle olan ilişkilerinize çok hassas yaklaşmanız gerekebilir. Çünkü siz durumun farkında olmadan çevrenizdeki insanları kırabilir, kendinizden uzaklaşmalarına sebebiyet verebilirsiniz. Evinizde bazı değişiklik düşüncesi aklınızı kurcalayabilir. Evinize yeni eşyalar almak isteyebilir, evinizin yerleşim düzenini değiştirebilir ya da bazı eşyaları evinizden çıkarabilirsiniz. Düşüncelerinizi cümlelerle aktarmaya çalışırken biraz zorlanabilirsiniz. Özellikle duygularınızı ifade etmeye çalışırken bu zorluğu yaşayabilirsiniz. Kendinizi germemek için sevdiğiniz işlerle uğraşmanız sizi biraz daha rahatlatacaktır. Gün içerisinde bilmeniz gereken birtakım haberleri alabilirsiniz. Alacağınız bu haberler geleceğinize etkisi olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.