Burçlar Nuray Sayari 09 Ekim 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  5

  YENGEÇ BURCU 09 Ekim 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bir takım sorumluluklarla karşılaşabileceğiniz bir gün olabilir. Bu sorumluluklar görünenden daha büyük olabileceği gibi basit bir yapıda da olabilir. Durumu her ne olursa olsun bugün sorumluluklarınız konusunda hassas yaklaşmanız, sorumluluktan kaçmamanız gerekecektir. İlişkiler konusunda şanslı günler, bugünde dahil, sizi bekliyor olacak. Yeni ilişkilere başlayabilir veya var olan ilişkilerinizde bir sonraki adıma yol alabilirsiniz. Ciddi yaklaşımlar sizinle birlikte olacak. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar karşısında soğukkanlı davranmayı tercih etmeniz gerekecektir. Duygusal yapınız olduğundan dolayı vereceğiniz tepkiler ortama uygun tepkiler olmayabilir. Hareketlerinizi ve tutumlarınızı kontrol altına almalısınız.

  ASLAN BURCU 09 Ekim 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Arkadaş çevrenizle olan samimiyetiniz olumlu yönde gelişmeler elde edecek. Ortamınızda zorlu günler geçiren arkadaşlarınızın yanında olmayı tercih edişiniz akıllarda kalacaktır. Bu tutumunuzla güçlenmiş bir arkadaşlık ilişkileri sağlayacaksınız. Beklenmedik bir yerden bir miras gelişmesiyle karşılaşabilirsiniz. Eğer ki bu gelişme gerçekleşir ve bir takım finansal güç kazanırsanız bu parayı doğrudan yatırıma taşımanız mantıklı adım olacaktır. Arkadaş çevrenizin haricinde konuşulan bazı laflar kulağınıza gelecek. Bu laflara uygun hareket ederek ve sakin yaklaşımlarınızla dedikodunun kaynağına ulaşacaksınız. Sağlığınıza daha fazla önem vermeniz gerekebilir. Sürekli değişkenlik gösteren hava koşulları bedeninizi yıpratabilir ve hasta olmanıza neden olabilir.

  BAŞAK BURCU 09 Ekim 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Yaşantınızda başarılara adım atmanızı çekemeyip size engeller kurmak isteyenlerin gerçek yüzünü görebileceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Kendinizden emin adımlar attığınız sürece birilerinin engel olamayacağını fark edin. İş yerinizde patronunuzla sözlü diyalogların sıkça yaşanması muhtemel olan güne adım atabilirsiniz. Bu diyaloglar yaşanırken patronunuza karşı söylediğiniz cümlelerdeki kelimeleri özenle seçmeye dikkat etmelisiniz. Kafanızın üstündeki kara bulutlar, bu cümleleri kurarken sizin dikkatinizin dağılmasına neden olacaktır. Çözüme kavuşmasını beklediğiniz olaylar için daha sabırlı davranmanız gerekebilir. Sabır konusunu aşk hayatınızda da yeniden ele almanız gerekebilir. Sabırsızlığınız partnerinizin daralmasına sebebiyet verebileceğini unutmayın.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here