Burçlar Nuray Sayari 08 Ekim 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 08 Ekim 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İhtiyaçlarınız diğer günlere nazaran bugün daha fazla artış gösterebilir. Yoğun ve tempo dolu bir gün sizinle olması muhtemel. Ailenizle geçireceğiniz diyaloglarda kendilerini ikna etmeniz gereken bazı konular olabilir. İçinizdeki enerji bu noktada size fazlasıyla yardımcı olacak. Evinizde bir takım değişikler düşünebilirsiniz. Bu değişiklikle yaratacağınız farklılıklar size çok iyi gelecek. Elle tutulur adımlar atmak için uygun bir günü yaşıyorsunuz. Aklınızda olan bazı planlar size pek uygun değilmiş gibi gözükse de amaçlarınızın peşinden gitmeyi kesinlikle bırakmamalısınız. Arkadaş çevrenizden çok samimi olduğunuz biri birkaç sizin yardımınıza ihtiyaç duyacak. Pek fazla yardımınızı donunamayacağı bir konu olabilir. Öyle olsa bile en azından yükünü hafifletmek adına konuşmak bile kendisine iyiliğiniz dokunacaktır. 

AKREP BURCU 08 Ekim 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Gününüzü yoğun bir duygusallık içerisinde geçirebilirsiniz. Bu denli duygusallığınızı aşk hayatınızda hissedeceksiniz. Partnerinize karşı yaklaşımlarınız diğer günlere nazaran daha bir sevgi dolu olabilir. İş hayatınızda üstlendiğiniz bazı sorumlulukları ertelemişseniz bu sorumluluklar en yakın zamanda bir kerede üstünüze yığılabilir. Bugün vermiş olduğunuz bazı sözleri yerine getirmeye başlamak için uygun zaman olabilir. Finansal açıdan darlık yaşıyorsanız durumunuzu düzeltene kadar bir yakınınızdan yardım isteyebilirsiniz. Her ne kadar sabırlı yapınız olsa da sorunlarla boğuşmak sizi yormakta. Bugün yorulmak istemediğiniz için her şeyi bir kenara bırakmak isteyebilirsiniz. Ancak bugün bunun için doğru bir zaman olmayabilir.  

YAY BURCU 08 Ekim 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kendinizce doğru olduğunu düşündüğünüz her bir konunun arkasında durmanız da doğru bir karar olacaktır. Çünkü bugünlerde mantıklı karar verme konusunda istikrarlı bir şekilde yol alıyorsunuz. İşinize karışmak isteyen bazı insanlar olabilir. Bu kişilerle uğraşmak yerine umursamamayı tercih etmenizde fayda var. Günlerinizin monoton bir şekilde geçtiğini düşünebilir ve bu yüzden de yeni planlar yapma hazırlığına girebilirsiniz. Kurduğunuz bazı hayallerin gerçekleşmeyeceği ümitsizliğini ara sıra hissederseniz geçmişteki başarılarınızı hatırlayın. Bu sizi motive etmeye yardımcı olacaktır. Akşam üstüne doğru ansızın bir misafiriniz olabilir. Hazırlıklı olun. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.