Burçlar Nuray Sayari 08 Ekim 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  4

  YENGEÇ BURCU 08 Ekim 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Duygularınıza istekleriniz doğrultusunda yönlendirirseniz bazen kaybedebilirsiniz çünkü duygu değişimi çok olur, bu yüzden biraz mantığınızla hareket edin. Bazen kendinizi hayattan bıkmış halde buluyorsunuz bunun sebebi ise uykusuzluk uykunuz tam olmuyor ve kendinize zaman ayırmıyorsunuz. İş hayatınızda daha da başarılı olabilmek için biraz daha çabalamanız gerekiyor. Arkadaş çevrenizde seçimler yaparken etrafınıza tekrardan bir göz atın size iyi gelen çevreyi seçin. Parasal konularda biraz harcamalarınıza dikkat ederseniz bütçenizi bu ay için daha iyi ayarlayabilirsiniz. Hayata karşı yenik düştüğünüzü düşünüyorsunuz ama durum böyle değil hiçbir zaman, güçlü hissediyorsunuz hayata karşı yenik düşmezsiniz ve ben de bunu sizde görüyorum. 

  ASLAN BURCU 08 Ekim 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Genellikle kendi işinizi yapmak da meşgulsünüz ve böylesinin daha doğru olduğunu düşünüyorsunuz. Zamanınızı boş insanlarla harcamayın çünkü tecrübe edineceğiniz hiçbir şey katmayacaklardır. Eğer enerjimizi geri kazanmak istiyorsanız kendinize biraz zaman ayırmaya çalışın. Aileniz sizinle birlikte zaman geçirmeyi özlemiş durumda onlara da zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Bazen gereksiz insanlarla uğraşmayın bırakın inceldiği yerden kopsun. Bu aralar hayatınızın aşkıyla tanışabilirsiniz ama biraz temkinli yaklaşın çünkü herkese güven olmaz. Maddi konudaki harcamalarınıza dikkat edin bugün size biraz lazım olacak.

  BAŞAK BURCU 08 Ekim 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  O kadar çok seviliyorsunuz ki çevrenizdeki insanlar sizin hareketinize bayılıyorlar. Çevrenizdeki insanlara karşı içten ve samimi oluşunuz herkesin dikkatini çekiyor ve herkes sizin gibi olmak için çabalıyor. Zaman zaman yaşamış olduğunuz sıkıntıların gelip geçici olduğunu unutmayın. Bu aralar kendinize bakımı eksik etmiyorsunuz, bakımınızı daha da artırdınız bu çok güzel bir şey çünkü insan kendine baktıkça ve kendi ile ilgilendikçe hayatı da bir o kadar çok seviyor. İş hayatınızda bazen yenilgiyi de kabul etmelisiniz her zaman başarılı olacaksın diye bir kayde yok, bunu bildiğiniz sürece daha da mutlu olursunuz.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here