Burçlar Nuray Sayari 07 Ekim 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 07 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Güne enerjik bir şekilde uyanabilirsiniz. Enerjinizden aldığınız ilhamla arkadaş ortamına girdiğinizde herkes bu enerjinizi hissedecek ve size uyum sağlayacak. Aklınızda kurmuş olduğunuz bazı planları düşünmek sizi heyecanlandırabilir. Önemli olduğunu düşündüğünüz ve mümkünatı varsa bugün planlarınızı hayata geçirmek için doğru zaman olabilir. Maddi açıdan yüzünüzün biraz daha gülebileceği bir gün yaşayabilirsiniz. Maddiyatınızdaki gücü hissettiğiniz takdirde doğru olduğunu düşündüğünüz adımlardan korkmayın. Eski arkadaşlıklarınız gün içerisinde aklınıza gelebilir. Bir sürpriz siz yapın ve hala iletişiminizi sağlayabileceğiniz eski arkadaşlarınıza ulaşın. Her iki tarafta bu duruma mutlu olacaktır. 


KOVA BURCU 07 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Duygularınızı yoğun bir şekilde hissedeceğiniz bir gün yaşayabilirsiniz. Özellikle aşk konusunda fazlasıyla hassas bir gün sizi bekliyor olabilir. Partnerinizin sizi anlayamayacağını düşünüyorsanız durumunuzu açıklamanız doğru bir karar olacaktır. Maddi açıdan sıkıntılı dönemler kapınızı çalabilir. Bütçenizi iyi ayarlamalısınız. Aksi takdirde kredilerle boğuşabilir ya da elinizdeki mülklerden birine veda etmeniz gerekebilir. Aile içerisinde bazı kararlar almanız gerekebilir. Bu kararların disiplin konusunda olması muhtemel. Alacağınız kararları yürürlüğe sokarken tutumunuz burada önemli bir nokta olacağını unutmayın. Günün sonunda kendinize zaman ayırmanız gerekebilir. Çünkü yoğun bir gün yaşamanız muhtemel. 

BALIK BURCU 07 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İçinizdeki başarı hırsı bugün sizi kamçılayacak. Bu hırsla öğrenme isteğiniz daha fazla güçlenme yolunda adımlar atacak. İlgi duyduğunuz bir çok şeyi daha da arttıracaksınız ve bu kendinize çok iyi gelecek. Kendinizi geliştireceksiniz Yetenekler olacak bu yeteneklerde daha da becerili olacaksınız. Kendinizi daha da hırslı hissettiğiniz dönemlerde olabilirsiniz ama bu hırsınıza da yenik düşmemeye çalışın çünkü fazla hırsta iyi değildir. Ailenizle beraber iletişimimiz daha da kuvvetlenecek ve bağlılığınız güçlenecek, bu yüzden kendinizi daha da mutlu hissedeceksiniz. Maddi konudaki harcamalarınıza dikkat etmeye özen gösterin dikkat etmezseniz İleriki aylarda siz zorlanacaksınız. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.