Burçlar Nuray Sayari 07 Ekim 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 07 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün çok aceleci davranıp hızlı kararlar alabilirsiniz. Ancak her hızlı olmaya çalıştığınızda başarısızlık peşinizi bırakmayacak. Çünkü zaman kazanmak için mantığınız olayları iyi şekilde sorgulayamıyor. Sabah uyandığınızda içinizde bir mutluluk hissedeceksiniz. Bu mutluluğun sebebi ise tamamiyle güne uyandığınızda içinize doğmuş özgüvenden kaynaklı olacak. Özgüveninizi iyi değerlendirin. Mesela uzun zamandır açılamadığınız kişi içinizi dökebilir veya girişmeye çekindiğiniz bir işe bir ucundan başlayabilirsiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz bazı hataların faturası ufak ufak karşınıza çıkabilir. Ancak bunu sorun etmeyin. Güçlü yapınızla bu durumun üstesinden geleceğinize inanın. Daha geç kalınmamış hatalarınızı telafi etmeye başlamak uygun bir hamle olacaktır.

AKREP BURCU 07 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bazı tedirginlikleriniz yüzünüze yansıyacak. Endişe etmiş olduğunuz durumlarda ise çaresiz kalacağınızı düşünüyorsunuz. Aslında olayları aklınızda fazla büyütüyorsunuz ancak bir bakımdan da haklı olduğunuz konular aklınıza geldikçe endişeniz durulmuyor. Bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Bazı imkanlarınızı kullanın. Çünkü bu imkanları tekrardan nasıl kullanacağınız konusunda pek belirgin bir şeyin olmadığını bilmelisiniz. Bazı iş fırsatları elde edeceksiniz. Anacak bu fırsatları değerlendirme konusunda pek başarılı olamayacaksınız. Çünkü gerekli ilgiyi göstermeyi ihmal ediyorsunuz. Bu yüzden fırsatları kaçırabilirsiniz. Daha fazla özen göstermeye bakın. Beklemiş olduğunuz bazı gelişmeler için biraz daha zamana ihtiyacınız olacak.

YAY BURCU 07 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Güven konusunda fazla hassas bir yapınız var. Bu yüzden karşınızdaki herkesin güvenilir olup güven vermesini bekliyorsunuz. İçinizde yaşadığınız bazı buruklukların temeli de bunun olduğunu fark edin. Beklentilerinizi karşılayamayan kişileri de bir kerede silmek yerine şans vermeniz daha doğru olacaktır. Yakın zamanda içinizdeki kelebekleri havalandıran bazı haberler alacaksınız. Bu haberler büyük ihtimalle aşk hayatınızı etkiliyor olacak. İlişki içerisinde olan yay burçları ise partneri tarafından hazırlanan bazı sürprizleri gün içerisinde yaşayabilirler. Bu sürprizler büyük bir organizasyon olabileceği gibi küçük çikolatalar veya çiçekler gibi hediyeler de olabilir. Eğlenceye düşkünlüğünüz bugün daha belirgin olacak. Kendinizi mutlu etmeye bakın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.