Burçlar Nuray Sayari 07 Ekim 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  4

  YENGEÇ BURCU 07 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bazı durumlarda kendinizi yalnız hissediyor olabilirsiniz ama bu durumların geçici olduğunu bilmelisiniz. Ailenizle birlikte daha sakin anlaşmaya çalışın sakin anlaşırsanız ve alttan alırsanız daha iyi bir iletişim kurabilirsiniz. Sorunlarınızı bölüştürmek isterken bir sorun daha başınıza çıkabilir, bu yüzden siz yinede sakin olmaya çalışın. Partnerinizle beraber iletişiminizi daha da güçlendirebilirsiniz buna özen gösterin ve ihmal etmeyin. Özel görüşmelerimiz olabilir bu görüşmeleri sağladıktan sonra kendinize de dinlenme  payı bırakmaya özen gösterin. Kendinize bir gün ayırın ve bu günü her şeyi takmanız için ve tekrar ayrıntılı bir şekilde incelemeniz için ayırın.

  ASLAN BURCU 07 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bu zamana kadar almış olduğunuz kararları ertelemiştiniz şimdiyse bu kararları oturup tekrardan düşünüp güzel bir şekilde sürdürebilirliğe geçirmek. Ruhsal ve bedensel konuda kendinizi çok güçlü hissediyorsunuz gücünüzü kaybetmemeye çalışın. Geleceğinize yönelik alacağınız hedefler doğrultusunda verdiğiniz kararlar doğrultusunda emin adımlarla ilerlerseniz kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacak. Bazı olaylara ve durumlara daha duyarlı yaklaşmaya çalışın. Enerjinizi ve cesaretinizi geri kazanacak bazı fırsatlar çıkabilir bu fırsatları iyi değerlendirin fırsatları bir daha olmayadabilir. Bu aralar size ne kadar iyi olsada bazı durumlarda kendinize gereğinden fazla işler yüklemeyin.

  BAŞAK BURCU 07 Ekim 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Yaşamış olduğunuz veya yaşayacak olduğunuz bazı sorunların geleceğinize yönelik ilginizi dağıtmasına izin vermemelisiniz başarıya ancak bu şekilde ulaşabilirsiniz. İş hayatınızda her şey yolunda gidiyor ama kendinizi daha da iyi hissettiğiniz şeylerle oyalanmayı tercih edin. Alacağınız bazı kararlar ve hedefler olabilir ama siz gerçek kararınızdan ve amacınızdan uzaklaşmayın. Siz daha çok gençsiniz ve kendinizi genç hissetmelisiniz, gezip keşfedeceğiniz daha bir çok yer var. Bugün olmasa da birkaç gün içerisinde alacağınız tatil kararından sonra ufak bir tatile çıkabilirsiniz. Parasal konularda ki harcamalarınızda biraz dikkat ederseniz tatilde yapacağınız harcamalarınız daha da rahat bir şekilde olacaktır.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here