Burçlar Nuray Sayari 06 Ekim 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 06 Ekim 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Gün içerisinde aklınıza gelecek parlak fikirler ile iş hayatınızdaki kariyerinizde parlamak için önemli fırsatlar bulabilir. Bu fikirlerinizi faaliyete geçirmek için doğru bir günde olacaksınız. Gününüzü iyi değerlendirin. Günlerinizi planlamak sizi biraz zorlayacak bir durum olsa da bunu düzene sokmanız halinde günleriniz daha az yorucu bir hale girecek. Karşınızdaki insanlar size veya çevrenizdeki kişilere karşı kırıcı bir tutumları olsa siz yapıcı olmaktan ödün vermeyin. Hayatınıza farklılık katmak amacıyla kendinizi geliştirecek bir takım hobiler edinebilirsiniz. Pratik zekanızı geliştirecek el işleri bu hobilerinize uygun olabilir. Sağlığınız için kendinize biraz daha önem verin. Pozitif yönde ilerleyen hayatınızdaki düzen için bu önemli bir faktör.


KOVA BURCU 06 Ekim 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bazı alışkanlıklarınızı yeniden gözden geçirme gereği duyabilirsiniz. Bu alışkanlıklarınızın size bir getirisi olmadığını düşünüyorsanız hayatınızda gereksiz yük olmasına izin vermeyin. Hayattan bazı beklentileriniz olacak. Ancak her zaman olumlu dönüşler anlamayabilirsiniz. Fakat bu durum sizi üzmesinden ziyade güçlendirmesi gerektiğini unutmayın. Aile içerisinde yaşanacak gerginlikler olabilir. Bu gergin ortamı yumuşatmak için sizin dokunuşlarınıza ihtiyaç duyulabilir. Bu yüzden bugün ve gelecek günlerde ailenize destek vermeli, ailenizle olan ilişkinizi biraz daha güçlendirmelisiniz. Tedbiri elden bırakmak istemeyeceğiniz bir gün olacak. İyi bir düşünce gibi gelecek olsa da durumu fazla abartmanız halinde üstünüze ağır bir yükmüş gibi sinebilir. 

BALIK BURCU 06 Ekim 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Zamanlama konusunda bugün pek başarılı olamayabilirsiniz. Özellikle planlanan randevulara geç kalabilirsiniz. Önemi yüksek olan planlarınıza öncelik vermeniz durumunuzu iyi yerlere taşıyacaktır. Aşk ve ilişkiler açısından şansınız bugün çok gülmese de moralinizi bozmayın. Bugün imzanıza ihtiyaç duyulacak bir gün olabilir. İmzanız projeler konusunda olabileceği gibi ticari konularda da gerek duyulabilir. Sosyal çevrenizden istemsizce kendinizi çektiğinizi fark edeceksiniz. Hal böyle olunca da arkadaşlıklarınıza da mesafeler girebilir. Bu durumu toparlamanın en iyi yolu benliğinizden ödün vermeden arkadaşlık ilişkilerinize önem vermek olacak. Size fazla zararı olmayacak bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Ancak moral erbabında sayılacak ufak bir sürpriz yakın zamanda kapınızı çalacak. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.