Burçlar Nuray Sayari 06 Ekim 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 06 Ekim 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Keyfinizi kaçıracak bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun moralinizi bozmasına kesinlikle izin vermemelisiniz. Bugün çevrede yaşanan olayları sıkça eleştireceksiniz. Eleştirdiğiniz olaylar sonucunda ağır tepkiler almamak için yaptığınız eleştirilere dikkat etmenizde fayda olacak. Ailenizle olan iletişimi biraz daha güçlendirmelisiniz. Çünkü ailenizin sizden beklentileri var. Maddi konularda yüzünüz az da olsa gülecek. Aklınızda var olan projelerde tereddütte kaldığınızı anlayan bir yakınınız sizi bu konuda destekleyecek. Sağlık konusunda ise bir rahatsızlığınız varsa bunun çözüme kavuşması çok zaman gerektirmeyecek. Ancak tedbiri kesinlikle elden bırakmayın. 

AKREP BURCU 06 Ekim 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Temposu yoğun bir gün geçireceksiniz. Günün koşuşturması sizi yoracak olsa da yaptığınız işler bu yorgunluğa değer bir ölçüde olacak. Aşk hayatınız son günlerde iyi yönde ivme kazanacak. Davranışlarınızdan üslubunuza her bakımdan düzeltmiş olduğunuz tutumlarınızın buna katkısı büyük olacak. Böylece partnerinizle aranızdaki ilişki daha bir kuvvetli hal alacak. Yalnız bir yaşantı sürüyorsanız da bir birliktelikten ziyade flört aşamalarınızda gelişmeler kaydedeceksiniz. Finansal açıdan zayıflamış dönem sizi bekliyor olacak. Son zamanlardaki harcamalarınız bu zayıflamada önemli rol oynuyor. Tutum konusunda kendinize çeki düzen vermeniz gerekecek. Bazı seyahatler gündeme gelebilir. Gelişecek bu seyahat konusu belkide bugün sürprizden karşınıza çıkacak. İşlerinizi buna göre ayarlamanızda fayda var.

YAY BURCU 06 Ekim 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sinirli ruh haliniz bugün büyük çoğunlukla üstünüzde olabilir. Sinirinize hakim olamayışınız sabrınızı olumsuz yönde tetikleyebilir. Bu yüzden kendinizi bugün sinirli hissettiğiniz anda sinirinizi bastırmak adına kendinize zaman ayırmalısınız. Çevrenizde yaşanacak bazı tartışmalarda sizden hakem veya tanık olmanız istenebilir. Bu sorumluluğu kaldırabilecek bir yapınız olsa da bugün için bu durum pek doğru olmayacaktır. Aklınızdaki düşüncelerinize yoğunlaşmaya çalışırken günlük hayatınızdaki rutin işlerinizi aksatmamaya dikkat edin. Sosyal çevrenizi son günlerde biraz aksatmış olabilirsiniz. Kendinize göre haklı yanlarınız olsa da bu durumu telafi etmeye bakın. Mutlu sona ulaşan gelişmeler çok yakında size ulaşacak. Mutluluğunuz daim olsun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.