Burçlar Nuray Sayari 06 Ekim 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  2

  YENGEÇ BURCU 06 Ekim 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bazen size gereksiz ve önemsiz gelen şeyler aslında önemli olabilir bu gibi durumlarda hiçbirşeye kendi açınızdan bakmayın. Hayatı doyasıya yaşayın üzüntünüzüde, sevincinizide. Partnerinize üzüntülü şeyler yaşatmamaya çalışın bazı durumların gelip geçici olduğunu bilmenizde fayda var. Ailenizle beraber zaman geçirmeyi ihmal etmeyin ailenizde bunu sizden bekliyor. İş hayatınızda yaşamış olduğunuz bazı tatsız durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz ama bu durumların üstesinden gelebileceksiniz. Bazen kendinizi iyi hissetmediğinizde size iyi gelecek şeyleri siz daha iyi bilirsiniz bunu unutmayın. Grip istediğiniz bir durum var ama bu çevrenizde hiç garipsenmiyor siz farklı olduğunu düşünüyorsunuz, farklı düşünceler aslında sizi siz yapıyor. 

  ASLAN BURCU 06 Ekim 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Zaman nasıl akıp gidiyor bazen farkına varamıyor olabilirsiniz zamanla daha iyi değerlendirmek için elinizden gelenin daha fazlasını yapmaya bakın. Kendinize de zaman ayırmayı ihmal etmeyin çünkü bu ara gerçekten de buna ihtiyacınız var kafanızı biraz dinlemeniz gerekiyor. Hayata karşı alacağınız bazı kararlar ve tutumlar sizi gerçekten de olgunlaştıracak bu da size biraz daha fazla tecrübe katacak. İş hayatındaki hırsınız, herkesi geçip daha fazla başarılı olmak ama bu hırsınıza bazen çok yenik düşüyorsunuz ve etrafınızdaki güzelim insanları kaybediyorsunuz. Hayatta daha çok başarılı olabilmek istiyorsanız önce sabırlı olmanız gerekiyor bunu bir kenara not edin çünkü bu aralar gerçekten de çok sabırsızsınız. 

  BAŞAK BURCU 06 Ekim 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Hayatınıza olumlu yönler katacak bir çok şey yapacaksınız ve kendinizi bu konuda daha da iyi hissedeceksiniz. Zamanınızı çalan insanlardan kendinizi uzak tutun veya siz onları hayatınızdan çıkarın çünkü bize hiç iyi gelmiyor, boş zamanınızı bile değerlendiremiyorsunuz. Daha fazla başarılı olmak için bazı emelleriniz var, bu emellerinizi gerçekleştirmek için kendinize koyduğunuz hedefler doğrultusunda ilerlemeniz gerekiyor.    Hayata karşı bakış açınızı değiştireceksiniz ve bu sizi daha da farklı bir insan yapacak her şeyi daha iyi bir şekilde görecek ve sorunlara kolay bir çözümle gideceksiniz. Aile hayatınıza biraz daha önem vermelisiniz, yoksa ailenizi kaybedebilirsiniz çünkü aileniz sizden biraz onlara zaman ayırmanızı bekliyor.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here