Burçlar Nuray Sayari 05 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 05 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu aralar başarınızı kıskanacak insanlar var fakat sizde daha fazla kıskandırmeye çalışmayın çünkü bu sefer göze batacak. Önünüze çıkacak olan engelleri sakin bir şekilde karşılarsanız sizin için daha olumlu şeyler olabilir. Arkadaşlarınızdan alacağınız olumlu tavsiyeler size iyi gelecek ve bu tavsiyeleri değerlendirmek için iyi bir fırsat. Uzun süredir hayata geçirmek istediğiniz bazı projeleriniz ve planlarınız var bunları gerçekleştireceksiniz en kısa zamanda ama biraz sabredin. Sevdikleriniz size aşırı şekilde güven duyuyor ve bu güveni kırmamak için elinizden gelenin fazlasını yapın. Dürüstlüğü çok önem veriyorsunuz hep dürüst olmaya özen gösteriyorsunuz, sevdiklerinizden biri yalan söylese çıldıracak kadar oluyorsunuz, bunu düzeltmek için elinizden geleni yapacaksınız.


KOVA BURCU 05 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bugün enerji ve cesaret dolusunuz isteklerinizi gerçekleştirmenin tam zamanı. Bazı ufak tefek ayrıntılar nedeniyle bu gerçekleştirmek istediğiniz şeyleri yarım bırakabilirsiniz fazlada takılmamaya özen gösterin. Başarınıza ulaşmak için hiçbir şey kalmadı sadece biraz sabrımızı sınayanlar olacaktır bunuda es geçin. Taşıyamayacağınız gereksiz yere bazı durumları siz yüklenmeyin, bırakın her şey olmak istediği gibi olsun. Sevdiğiniz işlere daha fazla zaman ayırmaya özen gösterin her şeyin daha iyi olduğunu göreceksiniz.  Zamanınızı iyi değerlendirin özellikle kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

BALIK BURCU 05 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bazı olaylar veya durumlar yolunda gitmese bile her şeyi oğlunu yere yormaya çalışın. Aile içi sorunlarınızı çözmüş durumdasınız ve her şey çok iyi gidiyor. Arkadaşlarınızla fikir ayrılıklarınınz bu ara daha da artmış durumda bazı durumlarda anlaşamıyoruzsunuz. Kendinizi iyi hissetmek adına size iyi gelen şeyleri yapmaya çalışın. Bugün coşku enerji dolusunuz bu enerjinizi iyi şeylere kullanmaya çalışın. İçinizdeki sese kulak verin ve içinizdeki sesin ne söyleyeceğiz sizin için çok önemli. Hayatı doyasıya yaşamaya bakın, duygusallıktan bir an önce çıkın, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bu ara maddi konudaki harcamalarınıza biraz daha dikkat ederseniz sizin için daha iyi olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.