Burçlar Nuray Sayari 05 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 05 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bazen kendinizi hiç bir yerde göremiyorsunuz bu tamamen kendinizi soyutlamanızla ilgili bu durumdan kurtulabilirsiniz. Zamanınızı hızlı bir şekilde harcamayın, yavaş ve düzenli olduğunuz taktirde kazanan siz olacaksınız. Hayatta kaybedeceğiniz şeyler olsa dahi kendinize hep olumlu bakmayı öğretin. Arkadaşlarınıza dikkat edin arkadaşlarınız tarafından ihanete uğrayabilirsiniz. Zamanınızı iyi değerlendirmeye bakın çünkü zamanı geri dönüşü yoktur bunu bilerek hareket edin. Hayatı doyasıya yaşamaya çalışın doyasıya yaşarsanız daha mutlu olacaksınız. Enerjinizi geri kazanmak için kendinize daha nazik davranın size aşacak hareketlerde bulunmayın.

ASLAN BURCU 05 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bazen insanları anlam veremiyorsunuz nasıl bu kadar gaddar olduklarına şaşırıyorsunuz ama insanları siz değiştiremezsiniz. Zamanınızı harcayacak insanlarla beraber olmak zorunda değilsiniz,  artık böyle insanları hayatınızdan uzak tutun. Ağlamak isteyipte ağlayamıyorsunuz bu sizi daha da daraltıyor çünkü gerçekten de iyi değilsiniz, en iyisi ailenizle bu durumu paylaşmak olucak. Her şeyi bir kenara bırakıp kendinizi kitaplara vermiş durumdasınız bu aslında sizin için çok iyi bir şey kendinizi daha da geliştireceksiniz. Kendinize koyduğunuz hedeflere doğrultusunda ilerlerseniz kazanan siz olacaksınız ve asla pes etmeyin. Maddi konudaki harcamalarınıza biraz kısıtlama koyun. 

BAŞAK BURCU 05 Ekim 2019 Cumartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Şu aralar planlarınız pek de yolunda gitmiyor ama bunu  düzene sokmanız çokta zor değil. Ulaşmanız biraz zor olsada bazı isteklerinizi ulaşacaksınız biraz güç olacak ama sonunda istediğiniz olacak. Bazı sorunlar karşısında hep denediğiniz yöntemleri bu ara bu sorunları çözemeyeceksiniz, farklı bakış açısı denemelisiniz. Sırtınızı haddinizden fazla sorun yüklemişsiniz bu size o kadar ağırlık yapıyor ki kendinizi toparlamıyorsunuz. İş hayatınızda gereğinden fazla enerjinizi harcıyorsunuz bazen değmediğini görüyorsunuz işte bu yüzden geri çekilmeyi deneyin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.