Burçlar 03 Ekim 2019 Perşembe Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları- Astroloji

OĞLAK BURCU 03 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İnatlaşmak sizin kanınızda var. Bugün de ısrarcı ve inatçı tutumlarınız ön plana çıkacak. Özellikle iş hayatınızda yapmakta güçlük çektiğiniz bazı işleri başarıyla tamamlamak için inatlaşacaksınız. Bu durum aslında olumlu bir şey olmuş olsa da bazı şeylerin mümkün olamayacağı ihtimalini gözden kaçırmamalısınız. İnadınızla kendinize olan güveniniz birleşince aslında başarılı işlere imza atabilirsiniz. Sadece biraz plan kurmalısınız. Sizinle iletişime geçmek isteyen birileri olacak. Bu kişi veya kişiler size bir takım fikirler sunabilir ve ortaklık teklifinde bulunabilir. Güven vermeyen insanlardan uzak durmalısınız. Çünkü sizin becerilerinizi kullanmak isteyebilirler.

KOVA BURCU 03 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışkan bir yapıya sahipsiniz. Çalışmayı çok sevdiğinizden dolayı da başarılı olmak sizin için çok büyük önem arz etmekte. Bugün şans sizinle birlikte olacak. Hiç beklemediğiniz yerlerden gelecek fırsatlar karşısında şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda bazı terfi haberleri sizin kapınızı çalabilir. İş hayatına yeni atılmayı düşünen kova burçları ise düşündüğü tarzda işlere biraz daha yakın olacak. Duygusal tavırlarınız gündeme gelebilir. Duygusal yaklaşımlarınızla herkese iyi davranmaya gayret ediyorsunuz. Şunu unutmayın ki herkesin yeri bir değil. Bu yüzden kişisine göre yaklaşımlarda bulunmalısınız. Dikkatinizi dağıtacak bazı gelişmeler karşısında hemen dağılmamak için sizi ilgilendirmeyen durumlardan uzak durmaya özen gösterin.

BALIK BURCU 03 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi bugün diğer günlere nazaran daha doğal hissedebilirsiniz. Yapacağınız bazı başarılı işlerde de kendinize karşı bir güven kazanacaksınız. Üzüntüden uzak durmaya çalıştığınız için duygusal ortam yaratacak her türlü yerden uzak durmaya çalışıyorsunuz. Maddi açıdan yaşayacağınız bazı sıkıntılarınız olacak. Ancak bu maddi sıkıntılar kısa bir süre devam edecek. Çünkü geçmişte vermiş olduğunuz bir takım emeklerin karşılığını hiç beklemediğiniz anda alacaksınız. Sadece sabırlı ve disiplinli davranmaya devam etmelisiniz. Eğitim konusunda kendinize yeni donanımlar katmak isteyebilirsiniz. Belki yeni bir eğitim hayatı düşünebilir ya da kendinizi bazı alanlarda geliştirmek adına bir takım kurslara katılabilirsiniz. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.