Burçlar 03 Ekim 2019 Perşembe Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları- Astroloji

TERAZİ BURCU 03 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hiç beklemediğiniz kişiler tarafından düzenlenen bir takım oyunlara alet olabilirsiniz. Şu sıralar güveneceğiniz insanları yeniden gözden geçirmeli ve gözünüzü dört açmalısınız. Başarılı adımlar atmak için fazlasıyla ideal bir günün içerisinde olacağınızı unutmayın. Yakın büyükleriniz tarafından bir takım sözlü uyarılar alabilirsiniz. Bu uyarıları kötü algılamamalısınız. Sadece sizin iyiliğiniz düşünüldüğü için yapılıyor. Aşk sizin için bugün huzuru anımsatacak. Huzurlu bir gün geçirmek için partnerinizle birlikte yaşadığınız mutluluğu iyice benimsemelisiniz. Birlikteliği olmayan terazi burçları ise belki de bugün hayatlarındaki huzuru bulacaklar.

AKREP BURCU 03 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Güne diğer günlere nazaran daha enerjik başlayacaksınız. Bu enerjinizle birlikte yapmayı planladığınız çoğu işin üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz. Şu sıralar dakikliğiniz hayran kalınacak seviyede. Dakik oluşunuzla çoğu yerde hayretlerle karşılanacaksınız. Aklınızda kalan bir takım soru işaretleri var. Bu soru işaretlerini gözden geçirmeye çalıştıkça sürekli önünüze engeller çıkacak ve zaman bulamayacaksınız. Ele alamadıktan sonra düşünmenin de pek bir anlam yok. Bu yüzden her şeyi olduğu gibi bırakıp zamanı geldiğinde ilgilenmek en iyisi olacak. Partneriniz sizden bazı beklentiler içerisinde. Siz de bu beklentilerin her ne kadar farkında olsanız da istemsizce aksattığınız zamanlar olacak. En azından gönül almayı ihmal etmeyin.

YAY BURCU 03 EKİM 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün iletişiminiz normal seviyenin üstünde olacak. Güçlü üslubunuzla ikna kabiliyetinizin de yükseleceğinin farkına varacaksınız. Kıskançlık seviyeniz ise sizin bile tahmin edemeyeceğiniz şekilde artış gösterebilir. Kıskançlığınız partnerinizle ilgili olabileceği gibi çevrenizdeki gelişmeler vesaire durumlara da olabilir. Kıskançlığınızın önüne geçmelisiniz. Yoksa sizin canınızı sıkmanıza sebebiyet verecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda gelişen bir takım olayları eleştirmeye çalışan kişiler olabilir. Bu kişilerle münakaşaya girmek yerine kendilerinden uzaklaşmanız daha makul bir hareket olacak. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz bazı olumsuzlukları kenara bırakmalısınız. Çünkü yeni bir aşk hayatı sizi bekliyor. Hem de çok yakında.

OĞLAK,KOVA,BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.