Burçlar 27 Eylül 2019 Cuma Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları- Astroloji

  1
  76

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod 27 Eylül 2019 Cuma Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları

  KOÇ BURCU 27 EYLÜL 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bazen duygularınız sizi ele verebilir bu yüzden duygularınızı biraz saklamayı tercih edin çünkü her şey uluorta olmaz. Zamanınızı daha iyi değerlendirmeye bakın bu zamanlarınızı geri alamayacaksınız her yaşın farklı bir tadı vardır bunu yaşaya yaşaya anlayabilirsiniz. Arkadaş çevrenize dikkat edin her önünüze gelene güvenmeyin çünkü o kadar çeşit insan var ki sizi kandırabilirler. Enerjinizi boşyere harcamayın çünkü bu enerjiniz size ileride oldukça lazım olacak çok koşuşturmanız gereken işler olacak ve bu işlere yetişebilmeniz için de enerji lazım. Hayatınızda pişman olacağınız şeyler yapmamaya çalışın çünkü çok sevdiğiniz insanları herkeze kaybettiniz mi bir daha geri alamazsınız. 

  BOĞA BURCU 27 EYLÜL 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bazen insanları tanımadan hareket ettiğiniz zaman kaybettiğinizi siz de farkındasınız bu yüzden İnsanları önce tanımayı tercih edin daha sonrasında güvenmeyi. Hayat kafanıza göre yaşamanız gerekiyor ama tabi bazı belirli kurallar var bu kurallara uyarsanız kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacak tabii ki de kendi istediğiniz gibi yaşayabilirsiniz bu sizin en doğal hakkınız ama bazı kurallara uymalısınız. İş hayatınıza güzel bir şekilde atılımlar yapabilirsiniz güzel projeler geliştirebilirsiniz ve gerçekten de bu işte başarılı olduğunuzu kanıtlayacaksınız herkeste sizin başarınızı kıskanacak. Kendinizi güvende hissediyorsanız bazı işlere kalkışın eğer güvende hissetmiyorsanız bu işlere kalkışmayın bile.. zamanınızı boşyere harcadığınız insanlar bugün daha iyi yerlerde ve siz sadece o insanlara gerçekten de dolu dolu zaman ayırdığınız ve şimdi sizde iyi yerdesiniz ama onlar sizden daha iyi yerlerde bu yüzden sonraki arkadaşlarınıza daha dikkat ediyorsunuz. 

  İKİZLER BURCU 27 EYLÜL 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Kin tutma huyunuz hiç yok ama bir insan sizi kırdıysa günlerce aylarca konuşmayabilirsiniz bu kin tutmak değil gerçekten de kırıldığınızın göstergesidir bunu anlamıyorlarsa aranıza mesafe koyun çünkü kırıldığınızı anlayan insan bir şekilde sizi arar sorar veya size bir yaklaşımda bulunurdu. Yeni insanlarla tanışabilir ve kendinizi daha da iyi hissedebilirsiniz iş teklifleriniz gitgide artıyor ve bir işi seçmek zorundasınız bu sizin için zor bir süreç olacak ama gerçekten de bu fırsatlar bir daha gelmez ve ona göre düşünün. Kendinizi daha da iyi hissedeceksiniz çünkü bu fırsatlar size bir şeyin göstergesi de artık kapılarınızı aralamalısınız. Bazı sıkıntı veya derdiniz var ama bunları en yakın arkadaşınız dahi olsa anlatmayın kardeşinize ablanıza veya abinize anlatın.

  YENGEÇ,ASLAN VE BAŞAK BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz