Burçlar 23 Eylül 2019 Pazartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları- Astroloji

OĞLAK BURCU 23 EYLÜL 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar aşırı şekilde heyecanınız var, güzel şeyler olması muhtemel ve bu güzel şeyin olması sizi daha da mutlu edecek. Partnerinizle iyi anlaşıyorsınız özellikle de sıkışık bir zamanda bile bunu görebilirsiniz partnerinizin ailesi çok iyi ama bazı akrabaları çokta iyi sayılmaz içlerinde kötü olanlar var ve gerçekten sizi çok kıskanıyorlar, siz daima dimdik durun ve önünüze bakın, hiçbir şekilde onları aldırmayın. arkadaşlarınıza ne kadar önem verirseniz onlarda size o kadar önem verir arkadaşlarınızın halini hatırını arayıp sorun çünkü sürekli hep arkadaşlarınız yapacak değil birazda siz bunu yapın. 

KOVA BURCU 23 EYLÜL 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen insanların sizi eleştirmesine izin veriyorsunuz bazen hiçbir şekilde izin vermiyorsunuz aksine tavır sergiliyorsunuz, insanlar sizi anlamış değil sizde kendinizi anlamıyorsunuz, o zaman hiç kimsede suç yok suç tamamen sizde. Kendinize çekidüzen vermeye çalışırsanız herşeyin daha iyi şekilde olacağına emin olun. Zaman kriteri bu ara sizin için çok önemli geleceğinizi kurabilmeniz için zamanla görüşüyorsunuz saniyelerle ufakta olsa bir bağlantınız var çünkü saniyede ne kadar iyi şeyler yapabilirseniz bu sizi daha da iyi yerlere sürüklüyor. Kendinize olan güveniniz herkesi etkiliyor gerçekten de kendinize çok güveniyorsunuz ve yapamayacağınız hiçbir şeyin olmadığını düşünüyorsunuz, fazlada güven iyi değil sadece kararında yaşarsanız her şeyi daha iyi şekilde yaparsınız.

BALIK BURCU 23 EYLÜL 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar burnunuzda tüten insanlar ve aşırı şekilde özlem içeren duygularınız var bunu fotoğraflarınıza bakarak gideriyorsunuz. Bu aralar insanları anlamakta güçlük çekiyor ama anlamak için de ısrar ediyorsunuz. Enerjimizi boşa harcamayın çünkü ilerde bu enerji size çok yardımcı olacak geleceğinizi kurabilmek için enerjiye ihtiyaç duyacaksınız, bu yüzden kendinize biraz zaman ayırıp bir süre dinlenmenizi sağlayın. Maddi konularda bazı destekler alabilirsiniz bu destekler sayesinde tekrardan hayata tutuna bilirsiniz. Eğlenmeyi çok seviyorsunuz diyemem ama gezmeyi seviyorsunuz yeni şeyler keşfedip yeni şeyler öğrenmeyi de öyle ama en çokta sosyal medya bağımlısınız onsuz yapamıyor gibi hissediyorsunuz oysa ki durum böyle değil onsuz da yapabilirsiniz biraz kendinizi bu durumun içerisinden çıkarmaya bakın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.