Burçlar 23 Eylül 2019 Pazartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları- Astroloji

TERAZİ BURCU 23 EYLÜL 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayati bir oyuncak gibi görmeyin çünkü hayat oyuncak görülecek kadar da küçük bir şey değil o yüzden çok fazlada gözünüzde büyütmeyin ama çokta küçültmeyin. Zamanınızın bir kısmını ailenize, bir kısmını arkadaşlarınıza, bir kısmında kendinize ayırmayı ihmal etmeyin çünkü her ihmal ettiğinizde kendinizden gidiyor. Çevrenizdekilere karşı olan enerjinizi herkes takdir ediyor ve gerçekten de bu enerjinizin nereden geldiğini herkesde çok merak ediyor bunun için yani bununla ilgili bazı kitaplar yazabilirsiniz ve İnsanlara yararınız dokunabilir. Maddi konudaki sıkıntılarınızı en az seviyeye indireceksiniz bu da sizi oldukça rahatlatacak.

AKREP BURCU 23 EYLÜL 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sırf kendi yararınıza olacak diye insanları etki altına almayın çünkü bu yanlış bir tutum herkes size tapmak veya herkesi dinlemek zorunda değil bunu kafanıza yerleştirin. Bencil olmamaya çalışın çünkü bu aralar gerçekten çok bencil bir şekilde davranıyorsunuz. Partnerinize daha yumuşak ve daha sakin yaklaşmaya çalışın, aynı şekilde karşılığını alacaksınız, partnerinize karşı bir soru yönelttiğinizde partneriniz size karşı nasıl yaklaşıyorsa sizde o şekilde yaklaşmaya çalışın. Ailenize karşı en sıcak bir şekilde yaklaşmaya çalışın ve saygılı olun çünkü bu aralar asabisiniz ve bu hiçte iyiye gitmiyor bir an önce kendinizi toparlamanız gerekiyor. Size zamanınızı çaldıran insanlardan uzak durmanızı hep uyarıyorduk şimdi kafanıza dank etti iş işten geçmiş durumda değil bir an önce toparlandığınız için bunu ileriki zamanlarda daha iyi anlayacaksınız.

YAY BURCU 23 EYLÜL 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen her şeyden uzaklaşmak istersiniz ama bunu yapmakta çok zordur çünkü sevdiğiniz insanların hep yanınızda olmasında istiyorsunuz bu yüzden size karşı kötü söylenen ne varsa ve yapılan ne varsa unutmaya çalışın ve duymamaya çalışın işte o zaman en iyi bir şekilde kendinizi toparlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber olmaktan hoşnutsunuz ama bazı arkadaşlarınızı istemiyorsunuz çünkü gerçekten de çok çirkefler ve çok kıskançlar bu durumu hiçbir şekilde sevmiyorsunuz ama katlanmak zorunda da değilsiniz. Ailenizle beraber zaman geçirmeye bayılıyorsunuz ve zamanınızı iyi değerlendirirseniz gerçekten de her şey daha farklı olacak çünkü bu durumdan aileniz de çok mutlu.

OĞLAK,KOVA,BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.