Burçlar 23 Eylül 2019 Pazartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları- Astroloji

YENGEÇ BURCU 23 EYLÜL 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen insanların zamanı ihtiyacı olabilir tıpkı sizinki gibi gerçekten de bu zamana çok ihtiyacınız var bu yüzden kendimize zaman yaratmak zorundasınız. Hayatı olduğu gibi yaşamak işte size göre değil hayatı prensipleriniz doğrultusunda, koyduğunuz hedefler doğrultusunda yaşamayı daha çok tercih ediyorsunuz ve bu yoldan şaşmayın. Geleceğinize dair güzel planlarınız var ve bu planları gerçekleştirebilmeniz için birkaç kişiden yardım alabilirsiniz çekinecek bir konu yok bu yüzden çekinmeyi bir kenara bırakıp gerçekten neler yapabilirsiniz bunu gösterin. Partnerinizle beraber acı bir haber alabilirsiniz ama metin olmanız lazım kendinize ne kadar güvenir ve dimdik ayakta durursanız işte o zaman kazanan siz olacaksınız.

ASLAN BURCU 23 EYLÜL 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar başınıza gelecek olaylardan siz sorumlu değilsiniz tabii ki de herşeyi salın demiyorum yine de bir işin ucundan tutun ki bu durumun ortasından çıkın bir daha da elinizi dahi sürmezsiniz. Geleceğiniz için güzel yatırımlar yapmalı ve zamanınız oldukça iyi değerlendirmeye bakmalısınız zamanınızı eğlenmeye gezmeye tozmaya ayırırsanız geleceğinizi hiçbir şekilde kuramazsınız ama düzenli bir şekilde çalışır ve düzenli bir şekilde kendinize gezme payı ve eğlenme payı bırakırsanız işte o zaman her şeyi daha iyi bir şekilde başarabilirsiniz. Arasıra kafanızı kurcalayan şeyler olabilir fakat bu kafanızı kurcalayan şeylere izin vermeyin çünkü sizin beyninizi yavaş yavaş tüketiyor olacak.

BAŞAK BURCU 23 EYLÜL 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınız için güzel bir şey yapın ve bunu bugün yapın,yarına ertelemeyin çünkü gerçekten de bir saat sonra ne olacağımız hiç belli değil, bu yüzden şimdi yapın. Enerjinizi toparlayabilmeniz için size doğacak olan fırsatları iyi değerlendirmeli ve bu fırsatlardan yararlanmayı da bilmelisiniz. Bazen diyecek hiçbir şeyiniz olmadığında sadece susmayı tercih edin boşyere konuşmayın çünkü boş konuşan insanlar hiçbir zaman sevilmez sizde çok sevilen birisiniz her şeyi yerli yerinde yaptığınız için arasıra dengeniz oynayabilir bu yüzden sizi uyarıyorum. Harcamalarınıza ne kadar dikkat ederseniz sizin için daha iyi olacaktır.

TERAZİ,AKREP VE YAY BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.