Burçlar 22 Eylül 2019 Pazar Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları- Astroloji

  22

  OĞLAK BURCU 22 EYLÜL 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Ailenizle zaman geçirmek için çok uygun bir güne başlayacaksınız. Eğer evli bir oğlak burcuysanız kurduğunuz yuvadaki aile fertleriyle birlikte akşam için güzel bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Yalnız bir yaşantı sürüyorsanız da kendi ailenize ziyaretler gerçekleştirebilir, ya da kendilerine ufak sürprizler yapabilirsiniz. Mutlu olmaya müsait bir günde olduğunuzdan dolayı stres yaşatacak her türlü etkenden uzak durun. Kuvvetli bir iletişim yeteneğiniz olduğundan dolayı gireceğiniz sözlü münakaşalarda kendini haklayan taraf siz olacaksınız. Hayatınızda etkili değişimler için bazı planlara başvurabilirsiniz. Hayatınızda önemli değişiklikler yapmanız için yeteneklerinizi geliştirmek için çalışmalar sürdürebilirsiniz. Harcamalarınıza şu sıralar dikkat edin. Çünkü yakın zamanda kendinize ait olan ihtiyaçlarınız bütçenizi sıkıntıya sokacak ölçüde olabilir.

  KOVA BURCU 22 EYLÜL 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Hayatı doya doya yaşamaya bakın işte o zaman hayatın tadına varacaksınız. Zamanınızı iyi bir şekilde değerlendirdiğinizde işlerinizin yolunda gittiğinin farkına varacak hiçbir zaman boş vakti olmayan bir insan olacaksınız. Bu aralar arkadaş çevrenizden uzak durmalısınız sizi kötü yönlere sürükleyebilir tabii ki de kendi hakkınızı kullanabilirsiniz ama bu sadece bir uyarı.. bazen kendinizi sıkıntıya sokuyorsunuz bunu kendinize yapmayın çünkü sıkıntıya sokulacak bir durum yok bazı ufak tefek konuları gözünüzde büyütmeyin. Maddi konuda biraz sıkıntılarınız olacak bu yüzden harcamalarınıza şimdiden dikkat etmeye başlayın kenara ne kadar bütçe koyarsanız sizin için o kadar iyi olacak. Bu aralar kendinize de zaman ayırmayı ihmal etmeyin çünkü gerçekten de buna çok ihtiyacınız var. 

  BALIK BURCU 22 EYLÜL 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Aşırı bir şekilde ailenize karşı özlem var bunu sen görebilmeniz için hatıralarınıza sarılın veya telefonla onları arayın. Herkes ve her şey sizden bir şey bekliyor ama bazen o kadar sıkılıyorsunuz ki ben ne yapacaktım aşamasına geliyorsunuz. Zaman zaman yaşadığınız sıkıntılarınızda biriyle paylaşmayı deneyin fakat bu biri arkadaşınız olmasın ailenizden birileri olsun çünkü ailenizden birileri olursa arkanızdan konuşacak insanlar olmaz, herkese çok çabuk güvenmeyin. Maddi konuda tutumunuz çok iyi elinize geçen bir miktar parayı direk kenara koyabiliyorsunuz bu tutumunuzla herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Bu aralar kendimize iyi gelecek şeylerle uğraşırsanız hiçbir şekilde başağırısı çekmeyeceksiniz, en ufak bir şeyi bile kafanıza takmayın kendinizi yıpratıyorsunuz.