Burçlar 22 Eylül 2019 Pazar Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları- Astroloji

TERAZİ BURCU 22 EYLÜL 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabrınız konusunda sınavdan geçermişçesine bir gün geçirebilirsiniz. Sabrınızı sınayacak yer ise aşk hayatınız olacak. Gün içerisinde ilişkinizde bir takım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu Sorunlar karşısındaki çözüm yollarınızdaki zorluklar tam da bahsi geçen sınama evresi olacağını hatırlayın ve pes etmeyin. Çevrenizde olmayan, tanımadığınız insanlarla muhataplık kurabilirsiniz. İş hayatınızda yapacağınız bazı görüşmeler ile kendinizi kanıtlamanız için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Olumsuz olarak yorumlayabileceğiniz her türlü olaya bir de bardağın dolu tarafından bakmanız sizin daha doğru kararlar vermenizde etkili olacak. Ön yargılı veya asabi tavırlarınızın gün yüzüne çıkmaması için kendinizi mutlaka bastırmalısınız. 

AKREP BURCU 22 EYLÜL 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Daha önceden samimi olduğunuz bazı arkadaşlarınızla aranız açılabilir. Bunun sebebi tam olarak ne olduğu konusunda pek yorum yapamayacaksınız. Araya giren soğukluk nedeniyle birbirinizden uzaklaşma söz konusu olursa çokta önemsememeye bakın. Çünkü pekte kaybedeceğiniz bir şey olmayacak. Duygusal bağlamda farklı yaklaşımlarınız, neden olduğunu kestiremediğiniz bazı davranışlarınız ön plana çıkabilir. Geçirdiğiniz günlerin yorgunluğundan dolayı tersliklerler sanki sizin üstünüze geliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Kendinize zaman ayırın ve hoşunuza gidebilecek aktivitelerinizi sürdürün veya yenilerini edinin. Kafanızdaki karışıklıkları bir an önce bir düzlüğe çıkarmalısınız. Bunun sonucunda her şey daha iyi yere varacak. Yakın zamanda beklentilerinizi karşılayacak günler sizinle birlikte olacak. 

YAY BURCU 22 EYLÜL 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sürekli olarak iletişimde olduğunuz kişi veya kişilerle bir anda bağlantınızın kopmasına neden olabilecek bazı durumlar olabilir. Kopan bu iletişim sonucunda hayıtınıza etki edecek gelişmeler olmayacağından emin olabilirsiniz. Parasal konulara son zamanlarda ilginiz artış gösterebilir. Borsa takibi, enflasyon, döviz gibi konularla içli dışlı olabilir veya mutlaka bir yerden bağlantınız olabilecek. Gün içerisinde yaşanmış olan değişimlerin pek fazla farkına varamayacaksınız. Çünkü bugün geçen zaman sizin için su gibi olacak. İş hayatınızda değişmeler gözlemlenmeyecek. Klasik iş günü geçireceksiniz. 

OĞLAK,KOVA,BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.