Burçlar 22 Eylül 2019 Pazar Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları- Astroloji

YENGEÇ BURCU 22 EYLÜL 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Etrafınızda sizin ağzınızdan bir söz veya bir cümle duymak isteyen insanlar var bunları lehinize kullanacaklar bu yüzden biraz daha dikkatli olun kimsenin ağzına pay vermeyin. Sizi çok çekemeyen insanlar var iş hayatınızda ve normal hayatınızda bu insanlarla sevmesenizde zaman geçiyor ama siz bu zamanı iyi değerlendirmeye bakın kendinize birer tecrübe edinin.  Aileniz tarafından çok seviliyorsunuz ama bunu size belli etmiyorlar belli etmemelerini yanlış algılamayın zaten bu aralar çok duygusalsınız bunu daha fazla düşünüp kafanızda kurmayın olduğu gibi bırakın. Bazen kendinize iyi gelen şeyleri yaptığınızda kendinizi rahatlamış, refaha kavuşmuş gibi hissediyorsunuz. 

ASLAN BURCU 22 EYLÜL 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar sıkıntılı dönemlerden geçebilirsiniz ama bu sıkıntılı dönemlerinizi kafanıza güzelce yazın çünkü ileride de önünüze birkaç engel çıkacak ve bu engelleri aşa bilmeniz de önceki engelleriniz aklınıza gelsin.  Arkadaş çevrenizde biri tarafından şiddetli bir şekilde eleştiri alıyorsunuz ama eleştiriye açık bir insan olduğunuz için bunu pek de umursamıyorsunuz sizde eleştiri yapmayı seviyorsunuz ama arkadaş çevrenizdekilere çok yüklenmiyorsunuz. Hiç ummadığınız bir yerden bir şekilde size fırsat yaratanlar olacak ve bu fırsatları değerlendirmeye bakın ne kadar iyi bir şekilde değerlendirirseniz sizin yararınıza olacak. İş hayatınızda bu aralar çok yorulabilirsiniz bu yorgunluğunuzu almak için partnerini size yardımcı olacak partnerinizden gelen yardımları küçümsemeyin ve ona saygı ile yaklaşın. 

BAŞAK BURCU 22 EYLÜL 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı şeyler yolunda gitmeyebilir ama yoluna sokabilmek sizin elinizde ve bunu başarabilirsiniz, hiçbir zaman bir işi yarım bırakmadınız. Etrafınızdaki insanlara neşe seçiyorsunuz bugün kendinizi oldukça enerji dolu hissedebilirsiniz ve bu enerjinizi çok sevdiğiniz bir insana da aktaracaksınız. Her işi zamanında yapmalısınız bazı şeyleri geciktiriyorsunuz kendinize çekidüzen verin yoksa işleriniz yolunda gitmeyebilir. Sabırsız olduğunuz her şeyde kaybediyorsunuz bunun farkına varacaksınız ve artık sabırlı olmayı deneyeceksiniz olumlu sonuçlar aldığınızda gerçekten de sabırsız insanın kaybettiğinin farkına varacaksınız.

TERAZİ,AKREP VE YAY BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.