Burçlar 21 Eylül 2019 Cumartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları- Astroloji

  0
  58

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod 21 Eylül 2019 Cumartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları

  KOÇ BURCU 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bu aralar kendinize koyduğunuz hedefler doğrultusundan şaşıyorsunuz bunu yapmamaya dikkat edin. Kendine koyduğum planlar doğrultusunda istikrarlı bir şekilde davranmaya çalış kafana ben bunu yapmalıyım cümlesini koy ve yoluna devam et. Bugünlerde heyecan duyacağın bazı haberler alabilirsin ve bu haberler sana oldukça iyi gelecek. Kendini bazı durumlarda oldukça huzurlu hissediyorsun ve bu huzurunu kaçıran insanlar elbetteki var bunları hayatından uzak tutmaya çalışırsan ortadan sorun kalkacak. Sevdiğiniz bir dostunuzun taşınacağını öğrendiğinizde çok kötü oldunuz fakat iyi yönünden bakarsanız ulaşım sıkıntısı yok. Artık kendinizi açıklamak gibi bir sıkıntınız olmasın bırakın başkalarıda sizi keşfetmeyi öğrensin ve tanımaya çalışsın.

  BOĞA BURCU 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İş hayatında üzerinde çalıştığım bir proje de biraz yorulacaksın ama yorulmalısın çünkü senin bir üstünde var bu projede çok gözününde bu yüzden hırsını ele alarak onunkinden daha iyi bir şekilde proje yürütmelisin. Eğitim ve öğretim hayatında kendini göstereceksin ve gerçekten de özgüvenini geri kazanacaksın. Geçmişini artık bir kenara bırakıp geleceğini odaklanman gerekiyor geçmişini kapatmalısın. Kıskançlıklarını bir kenara bırakırsan her şey net bir şekilde göreceksin ve bu senin için daha iyi olacak hem de partnerin için.. emek verdiğim konularda çok ısrarcısın ki haklı olarak böyle olman normal çünkü gerçekten de emeğinin yenildiğini düşünüyorsun bu iş konularında zaten genellikle bu tarz haksızlıklar olur ama sen haksızlığa gelemiyorsun ve dişini göstereceksin.

  İKİZLER BURCU 21 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Çevrenizdeki insanların taktirlerini toplarken bir yandan da farklı bir yol ayrımı seçeceksiniz bunun sizin için daha iyi olduğunu düşündüğünüz için kendinize bunu uygun buluyorsunuz. İş ve normal hayatınızda başarıınızı daha da hırslandıracak ve kendinizi kamçılayacaksınız bu da sizi gerçekten de başarıya sürükleyecek ama psikolojiniz ne durumda olur bilemiyorum o yüzden fazlada kendinizi hırslandırmayın. Bu aralar isteksiz bir şekilde kendini bulabilirsin hiçbir şekilde bir şey yapmak içinizden gelmiyor bunlar gayet normal kendinizi toparlamanız için kendinize biraz zaman verin. Kendinize has bir fikriniz var fakat bunu ortaya açmak yerine ailenizle paylaşmayı deneyin çünkü fikrinize ortak olmaya çalışanlar olabilir Buda sizin canınızı sıkmaktansa baştan önleminizi almanız daha iyi olur.

  YENGEÇ,ASLAN VE BAŞAK BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz