Burçlar 20 Eylül 2019 Cuma Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları- Astroloji

OĞLAK BURCU 20 EYLÜL 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara partnerinizle bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz çünkü yaşamış olduğunuz bazı sıkıntılar var bu sıkıntılar yeniden ortaya çıkabilir bu da iyice canınızı sıkacak ama kafanızı pek de yormayın çok düşündüğünüzde her şey geri sarıyor. Sıkıntılı zamanlarınızda yanınızda olacak insanların değerini ve kıymetini bilin. Onların başı derde girdiğinde veya onlar sıkıntılı bir zamana girdiğine onların da yanında olmayı bilmelisiniz. Bazen enerjinizi boşa harcadığımızın farkına varmalısınız gerçekten de gereksiz şeylere kafanızı yoruyosunuz ve boşyere kuruntu yapıyorsunuz. Ailenize olan saygınız bu aralar daha da artmış durumda ama siz yine de saygınızı hiçbir şekilde bozmayın. 

KOVA BURCU 20 EYLÜL 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen kendinizi çok büyük görüyorsunuz ve çok kasılıyorsunuz çok yanlış bir tutum böyle yaparak çevrenizdeki insanları uzaklaştırıyorsunuz çünkü insanlar sizin alçakgönüllü oluşunuzu sevdiler. Aslında içinizde yatan o samimiyeti o sıcaklığı öldürmeyin gerçekten de insanlar sizi çok seviyor ve doğal oluşunuzu da ayrı bir seviyor böyle yaparak insanları kaybetmeyin. Partnerinizle beraber iletişiminizi daha da güçlendirmeniz gerekiyor bu aralar iletişim sorunu yaşıyorsunuz bu yüzden iletişim konusunda kendinizi ve partnerinizi uyarın. Sevdiğiniz şeylerle uğraşırsanız kendinizi daha iyi hissedeceğinizi emin olabilirsiniz.

BALIK BURCU 20 EYLÜL 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygularınızı kendinize saklamanız birazda içinize kapanık olmanıza sebebiyet verecek ve daha da kötü olabilirsiniz bu yüzden duygularınızı ailenizle ablanızla veya kardeşinizle paylaşmayı deneyin. Bu aralar Zamanınızı iyi değerlendirmeniz gerekiyor kaybedecek vaktiniz yok bunun bilincinde olursanız her şey daha iyi bir şekilde yapabilirsiniz. İş hayatında ve normal hayatınızda enerjinizi yitirecek insanlardan uzak durun veya siz onları uzak tutun. Kendinizi gereksiz yere yormanız geleceğinizi bir tık daha geri plana atmanıza sebebiyet verebilir bu yüzden kendinizi yormak yerine hayatı olduğu gibi kabullenip olumsuz gelen şeyleri de olumlu bir şekilde kendinize dönüştürmeniz gerekiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.