Burçlar 20 Eylül 2019 Cuma Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları- Astroloji

TERAZİ BURCU 20 EYLÜL 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün kendinizi ifade edebilmek için göstereceğiniz her türlü çaba başarısız olabilir. Çünkü kafanızın içerisinde birikmiş olan sıkıntılar ve düşünceler sağlıklı odaklanmanızda etkileyecek. Bunun yanında da sosyal çevrenizde de aynı problemi yaşabileceğinizi düşüneceğinizden dolayı arkadaşlarınızdan bir süreliğine uzaklaşmayı doğru bir karar olarak göreceksiniz. Aslına bakarsanız samimi olduğunuzu düşündüğünüz sosyal çevrenizdeki kişilerle bu durumu paylaşabilirsiniz. Güveniniz konusunda sizin gönlünüzü fethedecek biriyle karşılaşabilirsiniz. Bu kişi aşk hayatınızda önemli gelişmelere sebep olacak biri olabilir. Ancak her ne kadar güven verse de iyice tanımak için zaman vermeniz doğru bir hamle olacağın unutmayın.

AKREP BURCU 20 EYLÜL 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gün içerisinde risk oranları, mantıklı hareket etme ve ihtimaller üzerinde çok fazla duracaksınız. Riskleri göze alma konusunda kendinizi iyi yerde görüyorsunuz fakat bu konuda biraz yanılıyorsunuz. Takdir edilecek sabrınız son günlerde yerini sabırsızlığa bırakmış olabilir. Mantıklı kararlar verebiliyorken aceleci tavırlarınızdan dolayı mantığınızın hiçbir önemi kalmadığını unutmayın. Aşk hayatınızda ise sizi sıkıntıya sokan bazı durumlardan artık uzak kalmak istiyorsunuz. Özellikle güven konusunda yaşamış olduğunuz sancılı dönemlerin artık tarihe karışması konusunda ısrarla beklenti içerisindesiniz. Yakın zamanda bilge olarak tabir edebileceğiniz bir insanla bir diyaloga girebilir ve kendisinden önemli bilgiler edinebilirsiniz.

YAY BURCU 20 EYLÜL 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son zamanlarda yalnız kalma konusundaki ısrarınızla kendinize zarar verdiğinizin farkında mısınız? Bu ısrara biran önce son vermelisiniz. Çevrenizdeki insanlarla biran önce sosyalleşme girişiminde bulunun. Aksi takdirde yalnız kalma isteğinizle çevrenizdeki yakın arkadaşlarınızın sizden uzaklaşmasına sebebiyet verebilirsiniz. Maddi açıdan bazı kaynaklardan finansal akış beklemektesiniz. Bu finansal akış sizin maaşınız, beklemekte olduğunuz bir ödeme veya vermiş olduğunuz bir hizmetin karşılığı olabilir. Bu kaynaktan gelecek olan parayla giyim kuşamınıza farklılık katacak bazı şeyler alabilirsiniz. Ailenizi son zamanlarda ihmal ettiğinizi düşünüyorsanız bugün ailenizle ilgilenmeniz için çok doğru bir zaman. Yakın zamanda alacağınız kararlar geleceğinize yön verebilir. Bu yüzden adım atarken doğru yere bastığınızdan emin olun.

OĞLAK,KOVA,BALIK BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.