Burçlar 20 Eylül 2019 Cuma Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları- Astroloji

YENGEÇ BURCU 20 EYLÜL 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen insanlara karşı çok saf olabiliyorsunuz iyi anlamda saf yani çabuk kanıyorsunuz. O çevrenizdeki kişilere karşı samimi oluşunuzun verdiği bir rahatlık var insanlarda bunu düzeltmek sizin elinizde biraz daha yeni tanıdığınız insanlara karşı kendinizi çekin çünkü daha yeni tanıdınız hemen samimi olmaya çalışmayın. Bazen insanların size neden böyle davrandığını düşünerek kendinizi üzebilirsiniz ve ben ne yapıyorum diyebilirsiniz aslında bu sizin için iyi bir şey bunu sorgulamanız çok güzel bir de iyi tarafından bakın. Hayata karşı bakış açınızın değişeceği bugünlerde geleceğinizdeki hedeflerinizi de değiştirecek bir sihirli dokunuş olabilir ve etrafınızdan alacağınız yardım nala kendinizi daha da güçlü hissedebilirsiniz. Harcamalarınıza biraz daha kısıtlama koyun çünkü bütçenizi geleceğinize dair ayarlamanız gerekiyor. 

ASLAN BURCU 20 EYLÜL 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün insanlara karşı daha bir samimi yaklaşıyorsunuz herkes başınıza saksı düştüğünü düşünüyor ama oysaki öyle değil bal şeylerin gerçekten de farkına vardınız sürekli siz değilsiniz etrafınızdaki insanların da farkına vardınız. Bazen gerçekten de size samimi yaklaşman insanların farkına varamıyorsunuz artık kendinizi bir uyarın kendinize gelin. Sıkıntılı zamanlardan geçebilirsiniz bu gayet normal sadece bu sıkıntınızı atabilmeniz de size yardımcı olacak size yardım elleri uzanacak insanları geri çevirmeyin yeter. Hayatınızı daha da değerli yapacak ve değer katacak insanlarla birlikte olduğunuz sürece bir şekilde geleceğinize dair olsun ya da şuanki zamanda olsun bir kaybınız olmayacak.

BAŞAK BURCU 20 EYLÜL 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızda bazen yenilgiyi bazen de yenmeyi kabul etmişsiniz ama artık başarılarınızın artması için yenmeyi kabullenin. İş hayatınızda başarıya yükseleceksiniz ama bazı ufak tefek problemleri kafamızda kurgulamazsanız siz kendinize bakın insanların size ne yaptığına hiçte umursamayın çünkü gerçekten onların iş olmadığı için sizinle uğraşıyorlar. Ailenizle biraz daha iletişimimizi kuvvetlendirme bakın ve işte o zaman ilişkimizi daha da güçlendireceksiniz ve herkese karşı. Etrafınızdan gelecek yardımları geri çevirmeyin ve size karşı olacak fırsatlar da var bunları da kendinize olumlu bir şekilde çevirin. Maddi konuda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz dikkat etmediğiniz taktirde bütçenizde kayıplara uğrayabilirsiniz.

TERAZİ,AKREP VE YAY BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.