Bugün Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor? 17 Eylül

OĞLAK BURCU 17 Eylül 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara farklı bir heyecan içerisindesiniz partnerinizle yaşayacağınız mutlu bir anımız olacak belki de bunun sebebidir ama doyasıya yaşamaya bakın çünkü o anın tadını çıkarmayı fotoğraf çekme video çekme olarak algılayan insanlar var neymiş hatıra kalsınmış oysaki en güzel hatıra beyninizde canlandırdığınız hatıralarınızdır illa görsele gerek yok. Bazı çok yakın arkadaşlarınızı arayıp sorun çünkü onlar her daim sizin yanınızda olurlar bunları unutmayın eğer unutursanız gerçekten de arkadaş değilsinizdır bu biraz ağır olacak ama üzgünüm çünkü bunu sizin de düşünmeniz gerekiyor. 🙁 Belki de ailenizle son zamanlarınız bir yere taşınabilirsiniz veya kendinize bir iş bulup ailenizin yanınızdan gidebilirsiniz bu yüzden ailenizle birlikte güzel zamanlar geçirmeye bakın. Bu aralar kendinizi sıkmazsanız yaşayacağınız hiçbir sıkıntı yok sadece mutlu olmaya bakın. 

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Oğlak burcu kararlı bir yapıda olan burçtur. Bu burca mensup kişiler almış oldukları kararlardan kolay kolay dönmezler. İyi ya da kötü olsun alınan kararların sonuna kadar ardında dururlar. Oğlak burcunun yapısında direniş ruhu vardır. Bu nedenle bir otoritenin adaletsizliği karşısında asla boyun eğmez, direniş gösterir ve bu direnişinde de kararlıdır. Oğlak burcu insanlar yükselmek ve ilerlemek için çaba sarf eder. Bu amaçları yerine getirmek için de meraklı yapıları ön plana çıkar ve meraklı yapıları diğer kişiler tarafından sevilmez. Bir konu ya da olay karşısında önlem almayı seven oğlak burcu, risklerden de oldukça uzak durur. KOVA BURCU 17 Eylül 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi çok sıkıntılı ve boğuluyor muş gibi hissettiğiniz zaman kendinizi dışarı atmanızı öneririm ya da bir kitap okuyup müzik dinlemeyi tercih edin yani kısacası kendinize yeni hobiler de edinebilirsiniz eminim ki bunlar size iyi gelecektir. Size karşı yalan söyleyen insanlar çok itici geliyor en sevmediğiniz şey ise ge olan insanların daha dürüst olmasını bekliyorsunuz ama bazen sizde pembe Yalanlar söylüyorsunuz insanların size karşı dürüst olduğunu gördüğünüzde neden bunu yapıyorsunuz bu da çok yanlış bir tutum bence bir an önce kendinize çekidüzen vermelisiniz. Zamanınızı iyi değerlendirdiğiniz taktirde geleceğinizi daha iyi bir şekilde kuracaksınız çünkü zamanın değerini bileceksiniz. Kararlarınızdan asla vazgeçmeyin size yardımcı olacak şeyler ise hedefleriniz olacak.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Kova burcu hava grubuna dahil bir burçtur. En önemli özellikleri duygusal olmalarıdır. Duygusal olmalarının yanı sıra liderlik vasıflarına sahip olmaları da kova burçlarını bu özellikler bakımından kendisini diğer burçlardan ayrılmasına neden olur. Yardımsever yapılarının yanı sıra uzlaşmacı kimlikleri de mevcuttur. Kavga ve gürültüyü sevmezler anlaşarak ve konuşarak iletişimi tercih ederler. 


BALIK BURCU 17 Eylül 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bazı ayrılıklar sizin için zor olacak en çokta ailenizden ayrılmak, sizin büyük bir şekilde içinize oturacak. Ama işiniz için geleceğiniz için bunu yapacaksınız çünkü ileride ailenize ve kendinizi rahat ettirmek için bunlara katlanıyorsunuz herkeste bu yollardan geçti kendinizi toparlayın. İnsanların iki yüzlü oluşunu hemen de fark ediyorsunuz bu yönünüzü sizde çok seviyorsunuz insanların yapmacık oluşunu da fark ediyorsunuz. Partnerinizin değerini bilmeye bakın çünkü emin olun böyle bir Pakner bir daha bulamazsınız bulursunuz ama bu devirde kimseye bu şekilde güvenilmez gerçekten de size hiçbir şekilde yanlış yapmıyor ve yapmayacakta istediğiniz kadar üstüne oynayın hiçbir şekilde yanlışını göremeyeceksiniz. Ailenizle iletişiminizi daha da kuvvetlendirin ve bağlarınızı da aynı şekilde çünkü ne varsa ailenizden fayda var diğerleri bir hiç.

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balıklar burçlar dünyasında aşırı duygusal olması ile tanınan bir burçtur. En önemli özelliklerinin empati yapabilme özelliği olduğu biliniyor. Böylelikle haksızlıklar karşısında adil olmayı bilen ve kişilere karşı aşırı merhamet besleyen bir burçtur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.