Bugün Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor? 17 Eylül


TERAZİ BURCU 17 Eylül 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İnsanlar sizin değerimizi bilmiyorsa bırakın bilmesinler sizde onlarınkini bilmezsiniz olur biter her şey karşılıklı sonuçta. bazen insanların sizi anlamasını istiyorsunuz ama siz daha kendinizi anlamamışsınız ki başkalarından bir yardım bekliyorsunuz önce oturup kendinize bir güzel zaman ayırın ve bu zamanı iyi değerlendirirseniz kendinizi daha iyi anlayacaksınız ve insanlarla iletişim içerisinde olmayı da ihmal etmeyin. Partnerinizle beraber güzel bir plan yaptınız ve planı gerçekleştirirseniz ikiniz içinde çok iyi gelecek hem partnerinizle daha iyi diyaloglar kuracak ve daha iyi anlaşacaksınız. Aile büyüklerinize kafanızda kurduğunuz bazı şeyleri veya düşündüğünüz bazı şeyleri danışırsanız aile büyükleriniz size yardımcı olacaktır.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Güzellik ve lüks kavramları dendiğinde akla ilk gelen burç terazi burcu olsa da terazi burcunun en önemli özelliği dengeli tavırlarda olmalarıdır. Her iki zıt kutup arasında kalsa da bu iki zıt kutup karşısında dengede kalmayı tercih ediyorlar. İş ve özel hayatlarında dengeli ilişkilere büyük önem verdikleri gibi terazi burçları ile yaşanacak ikili ilişkilerde karşı taraf her zaman mutlu olmuştur. Seviyeli arkadaşlıklara önem veren terazi burçları olumlu tavırları ile bulundukları her ortamda kendilerini belli ederler. Özellikle dış görünüş konusunda oldukça detaylı olan terazi burcu aynı hassasiyeti karşı taraftan da bekler. Hava grubuna mensup olan terazi burcu mensuplarının hayatından sevgi asla eksik olmaz. 


AKREP BURCU 17 Eylül 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partnerinizle birlikte iyi geçinmeye çalışın ve her zaman ne olursa olsun dürüst olun kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacaktır ve partnerinizden gizli işler yapmaya çalışmayın her zaman partnerinize karşı açık olan açık olursanız partneriniz sizi daha çok sevecek ve daha çok güvenecektir. Ailenize olan saygınız gitgide azalıyor kendinize biraz çeki düzen vermeniz gerekiyor kendinizi dışa dönük davrandığınızın farkına varacaksınız ve bunun hiçbir yere götürmeyeceğini de anlayacaksınız. Hayatınızın hep gezmekten ibaret olduğunu düşünüyordunuz şu zamana kadar şimdi ise gerçekten de olgunlaştıınızı ve büyüdüğünüzü hissediyorsunuz bu yüzden de kendinizi en iyi nerelerde geliştirebileceğinizi düşünüyorsunuz. Zaman zaman yaşadığınız sıkıntılarınızla başa çıka bilmeniz sizin elinizde ama yardım almanız gerekiyorsa ya partnerinizden ya da aile büyüklerinizden yardım almayı ihmal etmeyin size çok iyi gelecektir.

Akrep Burcu (23 Ekim- 21 Kasım)

Akrep burcu su grubundadır ve en korkulan ve en acımasız burcu olarak biliniyor. Akrep burcu, kararlı duruşları, inatçı yapıları ve intikam duyguları ile ön plana çıkan bir burçtur. Sezgi güçleri fazlası ile yüksek olan Akrep burcunun yönetici gezegenleri Plüton ve Marstır. Bir olayı incelemeleri gerektiğinde en ince ayrıntısına kadar incelemeyi severler. Bu nedenle de en detaycı burç olarak bilinirler. Şehvet ve tutku duygularına fazlası ile sahip olan akrep burcu bir savaşa savaş ile karşılık veren bir burç olarak dikkat çekiyor. 


YAY BURCU 17 Eylül 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün yumuşak tarafındasınız daha böyle sakinsiniz biri size kısa etse umursamıyorsunuz normalde olsa böyle bir şey yapmıyorsunuz çünkü biri sizi kırınca biri size kızınca alınıyor veya onlara ağır şekilde laflar sokuyorsunuz ama bugün hiçte öyle değilsiniz galiba havanız da değilsiniz olsun yavaş yavaş belki de bu sakinliği öğreneceksiniz. Bazen ailenizle tartışabiliyor ve kendinizi kötü hissede biliyorsunuz ama sonrasında pişman oluyorsunuz ve özür dilemekten de çekiniyorsunuz çünkü bu durumda gerçekten de mahcup olduğunuz için böyle bir şey söz konusu oluyor. Bazi arkadaşlarınızla aranıza mesafe koymanız gerekiyor çünkü gerçekten de size yanlış yapacak olan insanlar var şimdiden gözünüzü açmanızı öneririm. Maddi konudaki harcamalarınıza dikkat ederseniz bütçenizi daha da artırabilirsiniz.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Yay burcu kendisini sürekli yüksekte karşı taraftaki kişilerin ise kendilerinden alçakta olduğunu düşünürler. Birçok çevre tarafından yay burcuna mensup olan kişilerin kendisini beğenmiş bir yapıda oldukları söylenir. Bu nedenle birçok kişi yay kadın ve erkeklerini tanımıyorlarsa elektrik alamama ihtimalleri oldukça yüksektir. Tanıdıkça ise yay burcunun kendini beğenme özelliklerinin kendilerine olan aşırı güvenden olduğu anlaşılıyor. Yay burcu araştırma ruhuna sahip bir burç olmasından dolayı yeni şeyler öğrenmek ve keşfetme konusunda oldukça iyilerdir. Giyim konusunda standart kıyafetleri tercih ederler. 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.