Bugün Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor? 17 Eylül

YENGEÇ BURCU 17 Eylül 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntılarınızla başa çıkmanız için size yardımcı olacak eş dost ve akrabalarınızı geri çevirmeyin. İş hayatınızda başarılı bir şekilde ilerleme kat ediyorsunuz bu başarıyı kesinlikle terk etmeyin çünkü bu sizin başarınız bunu sahiplenin. İş arkadaşlarınız ve çevrenizdeki arkadaşlarınız sizi çekemiyor her konuda sizi kıskanıyorlar samimiyetiniz gülüşünüz ve duruşunuzu sizin gibi olmak için can atıyorlar. Bu aralar kendinizi kötü hissedebilirsiniz fakat bu kötülüğüm var diye sıkıntı geçici sadece bunu bilmeniz yeterli gerisine kafanızı yormayın. İnsanların sizi daha iyi anlaması için biraz daha çabalamalısınız iletişiminizi daha da güçlendirmelisiniz.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Yengeç burcuna sahip kişilerin en önemli özellikleri merhametli bir yapılarının olmasıdır. Olaylara iyi niyetle yaklaşarak olumsuz durumlarda bile olaylara iyi yönde bakmayı tercih ediyorlar. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra sabırlı bir yapıları söz konusudur. Yengeç burcuna sahip bir tanıdığa sahip olmak birçok kişi için oldukça önemli bir özelliktir. Çünkü yengeç burcu insanları olumlu tüm değerleri üzerinde taşırlar. Bu olumlu değerlerin yanı sıra olumsuz yönleri ise aşırı dikkatsiz olmalarıdır. 


ASLAN BURCU 17 Eylül 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hep liderlik konumunda siz oldunuz ve asla da başka birine vermeyi düşünmüyorsunuz. Bazen gereksiz yere girilebiliyor ve sinirlenme biliyorsunuz ama bunun gereksiz olduğunu bildiğiniz için kendinize de sinirleniyorsunuz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal ettiğiniz için kendinizi hiçbir şekilde anlayamayabilirsiniz bu yüzden kendinizi zaman ayırmayı ihmal etmeyin her şeyden önemlisi olan siz kendinize zaman ayırmazsanız diğer insanlar da size aynı şeyi gösterir çünkü önce insanın kendine saygısı olmalı. Kendinize koyduğunuz hedefler doğrultusunda ilerlerseniz hayat sizin için mükemmel bir şey olacak.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Ateş grubunda yer alan aslan burcunun yönetici yıldızı ise güneştir. Aslan burcuna sahip kişilerin en önemli belirgin özelliklerinin başında bir organizasyonu yönetmek, bir iş ya da konu hakkında plan yapmak geliyor. Yaratıcı kimliklerine detaycı özelliklerini ekleyerek herhangi bir konuyu kaçırmazlar. Aslan burcuna mensup olan kişiler aşırı cömert olarak bilinirler. Hangi işi yaparlarsa yapsınlar her zaman en iyisi olmak ve yükselmek için mücadele ederler. Bu da onların ne derece hırslı olduğunu gösteren önemli bir özelliktir. 


BAŞAK BURCU 17 Eylül 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen kendinizi iyi hissetmeniz için çok çaba sarfediyorsunuz bazen de her şeyi salıyorsunuz hiçbir şey umrunuzda olmuyor. Bazı konuları ele aldığınızda önceden çözümünüz yoktu şimdi ise bakış açınızı değiştirdiğinizden beri her şeye çözümle yaklaşıyor ve her şeyi bir kerede anlayabiliyorsunuz. Partnerinizle birlikte bazı ufak tefek tartışmalarınız olacak bu tartışmalardan sağ çıkabilmeniz için sessiz kalıp sadece belirli noktalarda konuşmayı denemelisiniz. Bazen kendinizi yalnız hissedebilirsiniz bu gayet normal çünkü insan bazen gerçekten de boşluğa düşüyor muş gibi hissedebiliyor bunu toparlamanın en iyi yolu uykunu biraz düzene sokmanız olacak.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak burcu toprak grubuna dahil olan bir burç olmasının yanı sıra bu grubun en önemli özelliği olan titizlik ve zeka kavramlarına oldukça önem veren ve uygulayan bir burç olarak dikkat çekiyor. Bu konularda aşırıya gittikleri takdirde takıntı denilebilecek durumların ortaya çıkması kaçınılmaz oluyor. Çevresi tarafından sevilmek ve beğenilmek bu burca sahip olan kişilerin ortak özellikleridir. Başak burcu hiçbir zaman aynı noktada kalmayı sevmez. Bunun için çalışmaya ve yükselmeye büyük önem verirler. Çekinme özelliklerinin de ön planda olmasına rağmen genellikle çalışmaya büyük bir azimle devam ederler. 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.