Bugün Burç Yorumunuz Size Ne Söylüyor? 17 Eylül

  1
  59

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı ve Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

  KOÇ BURCU 17 Eylül 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bazen bazı durumları toparlayabilmekmiz için yardıma ihtiyacınız olabilir bu yardımları veya alacağınız yardımları engellemeyin. Sıkıntılı zamanlarınız olacak bu sıkıntılı zamanlarımızı atlatmanızda en büyük şey ise her şeye rağmen güle bilmeniz olacak. Ailenize karşı daha sıcak ve samimi olmanızı öneririm aksi taktirde ailenizin değerini kaybedebilirsiniz. Bazen aile büyüklerimizin fikirlerini almayı ihmal etmeyin çünkü onlar ne derse haklıdır. Zamanımızı boşa harcadığımızı düşündüğünüz bazı insanlar olabilir bu insanları hayatınızdan uzak tutmaya bakın işte o zaman gerçekten zamanınızın ne kadar değerli olduğunu anlayacaksınız. 

  Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

  Burçların özellikleri açısından yapılacak olan incelemede ilk burç koç burcudur. Koç burcu ateş grubuna dahil olan bir burç olarak biliniyor. Koçların hayatı, hareketlilik, canlı ve kıpır kıpır özellikler ile geçer. Koçlar macerasız bir hayat düşünemez. Maceranın yanı sıra koç burcuna mensup olan kişilerin genel özellikleri atılgan ve cesaretli olmalarıdır. Karşılarına çıkan bir konu karşısında öncü ve lider olmak isterler. Koç burcu her zaman kazanmak ve zafer elde etmek ister. Bu nedenle iş ve aşk hayatında kazançlı çıkmak için ellerinden geleni yaparlar.


  BOĞA BURCU 17 Eylül 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Enerjinizi boşa harcağınızda ileride pişman olucaksınız bu yüzden daha enerjinizi kaybetmemeye çalışın. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmeye bakın böyle arkadaşlık bulamazsınız. Bazı durumlarda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz ama bu yalnızlığı giderebilmeniz için kendinize kendinizden fayda oldğunu unutmayın. Bu ara temizliğe daha yatkın olabilirsiniz. Ailenizle iletişiminizi daha da kuvvetlendirmeye bakın. Bir takım bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz fakat bu sıkıntılarınızın üstesinden çok yakın zamanda geleceksiniz çünkü başaramadığınız hiçbir şey yok.

  Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

  Boğa burcu toprak grubuna hitap eden bir burçtur. Boğa burcuna mensup olan kişiler hayat karşısında ne istediğini bilen, kontrolü olmayı seven bir yapıdadır. Hayata bakış açılarında net olmayı sevdikleri gibi çevrelerine karşı da net tavırlar sergilerler. Boğa burcunun bir başka bir başka önemli özelliği de zenginlik burcu olarak nitelendirilmesidir. Boğa burcu yönetici gezegen olan Venüs’e sahiptir. Bu da herhangi bir olay karşısında yönetici ve lider olmak istemelerine neden oluyor. Boğa burçları için dostluk ve arkadaşlık kavramları oldukça önemlidir. Ancak bazı durumlarda aşırı baskıcı olmalarından dolayı karşı tarafı sıkma gibi durumlar ile karşı karşıya kalabiliyorlar. 


  İKİZLER BURCU 17 Eylül 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bazen kendinizi suçluluk duygusu hissedebilirsiniz ama bunun sebebini sizde anlamıyorsunuz neden suçluluk duygusu hissettiğinizi bilemiyorsunuz. Arkadaşlarınıza pek de güvenmemenizi öneririm onun yerine ablanız veya kardeşiniz varsa onu anlatmayi tercih edin eğer dinlemiyorlarsa sizde kendinize günlük tutun bu daha mantıklı olacaktır çünkü bu devirde herkese güven olmuyor. Aileniz aslında sizi çok seviyor Ve size değer veriyor siz bunun farkında değilsiniz gereksiz yere tavırlar sergiliyor ve alınıyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat etmenizi öneririm bu aralar çok harcama yapıyorsunuz ileriki zamanlarda sıkıntı çekmemeniz için kendinizi kısıtlayın.

  İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

  İkizler burcu hava grubunda bulunan bir burçtur. İkizler burcunun en önemli özelliği keskin bir zekaya sahip oldukları gibi pozitif yapıları ile kendilerini belli etmeleridir. İkizler burcunun yönetici gezegeni Merkür’dür. Merkür sayesinde ikizler burcu canlılık ve zeka kavramlarını ön plana çıkarıyor. İkizler burcu tüm bu özelliklerin yanı sıra herhangi bir olay ya da konu karşısında şöhret elde etmeyi seven bir burçtur. Zekalarının yeteneklerine oldukça fazla güvendikleri için zekaları ile ön plana çıkmayı tercih ederler. 


  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz