Bu Hafta Burç Yorumunuz 16 Eylül -22 Eylül 2019 Astroloji

  0
  33

  Haftalık Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Haftalık Burç Yorumları Kısa kod

  Koç Burcu 16-22 Eylül Haftalık Burç Yorumu


  Bu hafta gerek ortaklık gerekse özel hayattaki ilişkinize taze kan taşımalısınız. Canlı, dinamik, enerjik yapınızla hayatınızdaki insanlara cesaretli yanınızı gösterip, riskli kararların altına imza atmayı isteyeceksiniz. Sizden daha güçlü ya da tecrübeli olan kişilerin desteğinden faydalanarak yaşama enerjinizi olumlu kullanmayı başarabilirsiniz. Hafta ortasında yönetici gezegeniniz yaşam dinamosu Mars’ın çalışkan Başak burcundan, Oğlak’ta seyahat eden yer altını yoktan var eden, yaşamı dönüştürücü güce sahip Pluton ile olumlu etkileşimi kurumsal yapılarla olan bağınızı güçlendirip sizi yeni iş projelerinin ortasına iter. Aşırı yorgunluktan dolayı kemik ve eklem ağrıları tetiklenebilir, dikkatli olmalısınız.
  Koç burcuna sahip olan kişiler için bu hafta tam anlamıyla iş yoğunluğu artan bir hafta olacak. Kariyer basamaklarını birer birer çıkacağınız bu haftada her türlü şansı denemelisiniz. Uzun zamandır sahip olmak istediğiniz iş için çeşitli görüşmeler bu hafta gerçekleşebilir. Aynı zamanda iş konusunda kendinizi geliştirecek yeni adımlar atacaksınız.
   
  Haftanın başlarında oldukça enerji dolu günler geçireceksiniz. Bunu değerlendirmek için iş çıkışında arkadaşlarınızla ya da aileniz ile yemek yiyerek değerlendirebilirsiniz. Bu hafta eşiniz ya da beraber olduğunuz kişi ile bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunların üstesinden gelmek için uzun konuşmalar yapacak ve sonunda ortak noktaya ulaşacaksınız. Aynı zamanda arkadaş çevrenizde size yakın olan kişilerin desteğini görebilirsiniz.


   
  Boğa Burcu 16-22 Eylül Haftalık Burç Yorumu


   Bu hafta sevdiklerinizle sosyalleşme, kol mesafesini koruduğunuz duygusal ilişkilere yelken açma, güzelleşmek uğruna estetik doktorunuzun yetenekli ellerine teslim olma, organizasyonların sosyal kelebeği olma size keyifli gelecek. Mesai arkadaşlarınızla uyum ve ahenkli bir iletişim kurma fırsatı elde edebilirsiniz. Ofisinizde dekorasyon değişikliği yapmak, sanat değeri yüksek obje ve aksesuarları yaşam alanınızda kullanmak size mutluluk ve neşe verir. Evcil hayvanı olanlar birlikte keyifli zaman geçirirler. Olmayanlar ise evlerine bir pet alma isteği duyabilirler. Böbreklerinizi korumak için bol su tüketmeyi ihmal etmemelisiniz. Hafta sonunda ortak gelirlerinizde ummadığınız kayıpların farkına varabilirsiniz. Malınıza sahip çıkmayı bilmelisiniz.


  Bu hafta boğa burcunun hayatında bazı kısa vadeli değişiklikler görülebilir. İş hayatınızda çeşitli seyahatlere çıkabilirsiniz. Uzak bir yerden gelecek olan haber sizi mutlu edecek. Özellikle bu haber iş hayatınızı etkileyecek ve ilerisi için daha kararlı planlar yapmanızı sağlayacak bir haber olacak. Bu hafta özgüveninizin yüksek olduğu bir hafta olacak. İnsan ilişkilerini geliştirmek için en doğru zaman.
   
  Eğitim hayatınızda karşınıza yeni fırsatlar çıkacak olan bu haftada, çıkacak her fırsatı gözden geçirmeniz ve ona göre bir karar vermeniz gerekmektedir. Doğrudan alınan kesin kararlar ilerisi için iyi sonuçlar vermeyebilir. Özellikle bu konuda başta aileniz olmak üzere arkadaş çevrenizin de fikirlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu hafta eğitim için atacağınız adımlarda pişman olmamak için emin adımlar atmanız gerekebilir.


   
  İkizler Burcu 16-22 Eylül Haftalik

  Geçen hafta iş hayatınızda meydana gelen sarsıcı olaylar, hayal kırıklığı taşıyan diyaloglar sizin enerjinizi oldukça düşürmüş olabilir. Geçmişe takılı kalıp, kendinizi boşuna üzmemelisiniz. Zira bu durum eski bir kapının kapanıp yenisinin açılmasına neden olacak. Bu hafta başından itibaren ateşli günlere yelken açıyorsunuz. Sizdeki hava enerjisini yakın çevrenizle cömertçe paylaşın. İletişim trafiğinin yoğun olduğu sosyal çevrenizde hobiniz sayesinde yeni insanlarla tanışabilir, yaratıcılığınızı onlara kolay yansıtabilirsiniz. Şans oyunları ya da komisyon işlerinden şans bu hafta yüzünüze gülebilir.
   
  Bu hafta ikizler burcu için parasal anlamda sıkıntılı geçecek bir hafta olabilir. Para işlerinizde yaşadığınız sıkıntılar aile ve çevrenizi de etkileyebilir. Bu hafta yapacağınız bazı harcamalara daha dikkat etmeniz ilerleyen haftalar için sıkıntı çekmenizi önleyecektir. Haftanın başında yaşayacağınız para sıkıntıları haftanın sonuna doğru azalacaktır. Haftanın ilk günlerini mutlaka iyi değerlendirmeniz gerekmektedir.
   
  İkizler burcu bu hafta ilişkiler konusunda kafa karışıklığı yaşayabilir. Özellikle net bir ilişkisi olmayan ikizler burcu, bazı kararsızlıklar yaşayacaktır. Karar vermek için arkadaş desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Size karar vermede destek olan arkadaşlarınız ile bu hafta bolca vakit geçireceksiniz. Arkadaş ilişkilerinizin arttığı bu haftada, daha samimi bir ortamda bulunabilirsiniz. Özellikle parti yapma planları kurabilir kafa karışıklıklarından kurtulabilirsiniz.
   

  Yengeç Burcu 16-22 Eylül Haftalık Burç Yorumu


   Sizi duygu dünyasına sürükleyen geçen haftaki dolunayın ardından bu hafta kariyerinizde hızlı ve dinamik gelişmelere şahit olacaksınız. Sizi seven yöneticiler grup içindeki haklarınızı gözeterek uzun zamandan beri beklediğiniz terfi ya da maaş artışını somutlaştırarak, hak ettiğiniz sonucu elde etmenize memnuniyetle destek olurlar. İyi niyet ve çalışkanlığınızın ön plana çıkacağı bir süreçtesiniz. Ayrıca yurt dışı ile ilgili süre giden her türlü bağlantınızda artık bir farkındalık zamanından geçeceksiniz. BU alanda biten ne varsa hiç üzülmeden yeninin kapılarını size açar. Uzun seyahatler gündeme gelirse boşuna şaşırmayın. Bu dönemde valiziniz elinizden düşmeyebilir.


  Yengeç burçları için bu hafta, duygusal açıdan yoğun geçecek. Uzun zamandır beraber olmak istediğiniz kişiden bu hafta bir karşılık görebilirsiniz. Size gelecek bu ilgi oldukça hoşunuza geçecek. Yengeç burçları için bu mutluluk hafta başlangıcında gerçekleşecektir. Hazır olduğunuz ilişki için daha fazla çaba göstermelisiniz. Size gelen bu karşılığı iyi değerlendirmeniz, ileride sağlam bir ilişkinin temellerini atacaktır.
   
  Bu hafta parasal anlamda rahat geçireceğiniz bir hafta olacak. Geçmişte yaptığınız bazı yatırımlardan sonunda karşılık göreceksiniz. Bu yatırımlara devam etmek ve iş anlamında kendinizi geliştirmek için yeni adımlar atacaksınız. Bu adımları atarken aile dostlarınızdan yardım alabilirsiniz. Sizi her zaman destekleyen arkadaşlarınızın samimiyetinden şüphe edeceğiniz bir hafta olabilir. Arkadaşlık ilişkilerini bozmamak için bazı durumları göz ardı etmeniz bu haftayı mutlu bitirmenizi sağlayacaktır.


  Aslan Burcu 16-22 Eylül Haftalık Burç Yorumu

  Gündelik hayatınızda meydana gelen değişimler artık sizi yorgun düşürmüş olabilir. Sağlık sorunlarıyla karı karıya kalmadan gıda takviyesi, düzenli uyku ve spor ile eski sağlığınıza kavuşursunuz. Çok çalışarak ve zihninizi yorgun düşürene kadar analitik konulara vakit ayırarak bu dönemde kazandığınız parayla, yepyeni bir işe adım atıp bir ortaklık oluşumuna destek olabilirsiniz. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir proje ve yeni iş oluşumu bir yıl boyunca dinamik bir çalışma temposuyla size hayalini kurduğunuz parayı kazandırabilir. Mesai arkadaşlarınızla stratejik bir plan yaparak önemli bir işin alt sisteminin hazırlığını tamamlayıp atık harekete geçmelisiniz. Her şeyin mükemmel olmasını beklemek size boşuna zaman kaybettirecektir.
   
  Plan ve program yapma konusunda yetersiz kalacağınız bir hafta olabilir. Aslan burcuna sahip olan kişiler bu hafta hayatlarında düzen ve tertip getirme konusunda bazı adımlar atacak. Bu düzen merakı haftanın başından sonuna kadar devam edecek. Maddi anlamda yapılması gerekilen işlerin sürekli ertelenmesi sizin canınızı sıkabilir. Haftanın başlarında para işlerinizi halletmeniz ilerleyen günlerde rahat etmenizi sağlayacaktır.
   
  Bu hafta disiplin konusunda daha dikkatli olmalısınız. Kendi hayatınıza disiplin getirmek için bazı programlar yapabilirsiniz. Bu programlara uymak için günlük notlar tutabilir, programa göre hareket edebilirsiniz. Akraba ilişkilerinde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Aile fertlerinden birinin size zarar vermek istediğini ve sizden bir çıkarı olduğunu fark edeceksiniz, aman dikkat. Bu kişi ile aranıza mesafe koymanız ilerde kandırılmanızı engelleyecektir.


   
  Başak Burcu 16-22 Eylül Haftalık Burç Yorumu

  Bu dönemdeki çalışma temposunun çılgınlığı yüzünden sağlığınız bozulmadıysa bir daha sırtınız yere gelmez. Siz siz olun üstünüze vazife olmayan işlerin de peşinden koşarak kendinizi yıpratmayın. Aksi takdirde karşınızdakiler sizin bu çabanızı gereği gibi fark etmeyecek, şikayet ettiğiniz takdirde de her şeyin kendi seçiminiz olduğunu ifade edeceklerdir. Hayattaki güzellikleri fark etmek için kimseye ihtiyacınız yok. Her işinizin ve güçlüğün altından kalkabilecek, donanım ve beceriye sahipsiniz. Acaba başarabilir miyim? Tarzı gereksiz soruları zihninizden uzaklaştırdığınız ölçüde 2020 yılında somut iş başarılarına imza atabilirsiniz. Hafta ortasında hayatınızdaki önemli birlikteliklerin yapısında kökten değişimler meydana gelebilir. Bu sürece hazırlıklı olmalı ve yeniye vakit geçmeden yer açmalısınız.
   
  Temizlik ve düzen takıntısı olan başak burcu için bu hafta kış temizliğine giriş yaşanacaktır. Eviniz için yeni eşyalar alabilirsiniz. Uzun zamandır hayatınızda istediğiniz değişiklik ev eşyaları ile bir adım olacaktır. İlişkinizde bir süredir yaşadığınız problemler bu hafta doruk noktasına gelebilir. Yorulduğunuzu hissettiğiniz an vazgeçebilirsiniz. Bu nedenle karşınızdakini iyi dinlemeniz ve ikili düşünmeniz ilerde acı çekmenizi engelleyecektir.
   
  Bu hafta yeni bir iş ya da hobi edinebilirsiniz. Bu hobi sayesinde kendinize yeni uğraş bulmuş olacaksınız. Kafanızı rahatlatacak bu hobi ile haftanın sonlarına doğru daha sakin kalacaksınız. Hafta bitimini güzel aile yemeği ile sonlandırabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir aile ferdi ile karşılaşmanız moralinizi yerine getirecektir.


  Terazi Burcu 16-22 Eylül Haftalık Burç Yorumu


   Hak, hukuk, adalet konuları bu hafta sizden yana. Özel hayatınızda partnerinizden beklediğiniz ilgiyi sonuna kadar hak ediyorsunuz. Haftanın ilk yarısı hayata karşı güven duymak için en sevdiğiniz kişinin elini tutmak isteyeceksiniz. Bazılarınız güven sarsıcı olaylarla karşılaşabilirler. Ahengi yakalamaya çalışırken birden ilişkilerde soğuma, kopma ve ayrılıklar meydana gelebilir. Hemen paniğe kapılmamalı moderatör yeteneğinizle karşınızdakinin hata yaptığını kabul etmesini sağlamalısınız. İş ortaklıklarınızda yaşanabilecek olası gerginlikleri, tecrübeli sizden yaşça büyük kişilerin tecrübelerine kulak vererek giderebilirsiniz.
  Terazi burçları için bu hafta aile ile bolca vakit geçirmek için çeşitli planlar yapılacak. Haftanın başlarında aylık işlerinizi yarılayacaksınız. İşlerinizi hallettikten sonra ailenize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Sizi uzun zamandır bekleyen bir kişi ile sonunda yollarınız kesişecek. Bu kişi sizi iş bakımından motivasyon edebilir. Onunla konuşmak tüm hafta çalışma isteği oluşturacak.
   
  Bu hafta iş arkadaşlarınıza karşı dikkatli olun. Sizin yanınızda gibi gözüken kişilerin arkanızdan iş çevirdiğini öğreneceksiniz. Bu kişilere daha çok güvenmemeniz gerektiğini fark edeceksiniz. Kendinizden uzak tutmak daha güvenli bir çalışma ortamı sağlayacaktır.
   

  Akrep Burcu 16-22 Eylül Haftalık Burç Yorumu

  Balık dolunayının ardından özel hayatınız ile ilgili pek çok derin konuyu su yüzüne çıkartmış olmalısınız. Eşinizin size olan tutkusunda bir azalma meydana geldiğini hissediyorsanız, bunu hemen uygun bir dille kendisine sormalı, şüphe ve kafanızı karıştıran düşünceleri içinizde saklamamalısınız. Haftanın ilk yarısında, masaj, yoga, spa gibi aktivitelerden faydalanarak sinir sisteminizi rahatlatmanızı öneririz. Parasal konularda mevcut belirsizlikler bu hafta giderilebilir. Yurtdışından beklediğiniz ödemeleri alabilirsiniz. Gizli kapaklı ilişkilerden kaçınmalı arkanızdan yapılan dedikodulara kulak asmamalısınız. Kardeşinizle olan diyaloglar size aile içinde kalıcı karalar aldırtır.
   
  Akrep burcuna sahip kişiler bu hafta sağlıklı beslenme ve spor alanında kendilerini geliştirecektir. Özellikle uzun zamandır başlamak istediğiniz spora bu hafta başlayabilirsiniz. Spora başladıktan sonra buzdolabınız için sağlıklı besin alışverişine çıkacaksınız. Bu spor ve beslenme düzeni haftanın sonunda kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.
   


  Yay Burcu 16-22 Eylül Haftalık Burç Yorumu


    Haftaya seyahate çıkarak adım atabilirsiniz. Yurt dışında kendinize yeni bir hayat kurma fikrine sanki oldukça sıcak bakıyorsunuz. Yabancılarla olan ilişkilerinizde sene başından beri hayal ettiğiniz hedefler elde edip edemeyeceğiniz bu hafta anlayacaksınız. Ayrıca akademik ve eğitsel konuların canlanacağı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandır uğraştığınız bir projenin kurumsal yapılar tarafından onaylandığınız görmek emeklerinizin boşa gitmediğinin kanıtı olacak. Yatırımlarınızı finansal yönü güçlü kişilerle ortaklaşa yürütebilirsiniz.
  Uzun zamandır beklediğiniz bir ödemeyi sonunda bu hafta alacaksınız. Bu ödeme sizin bazı maddi sıkıntılarınızı uzaklaştırmak için sizi rahatlatacaktır. Fakat para harcama konusunda daha dikkatli olmanız gereken bir hafta sizin için. Aile içerisinde bazı sıkıntılar oluşabilir. Bu sıkıntılar başka kişilerden kaynaklanıyor olsa da sizin de canınızı sıkabilir. Bu konu hakkında sakin kalmanız aile ilişkilerini rayına oturtmak için iyi olacaktır.


  Oğlak Burcu 16-22 Eylül Haftalık Burç Yorumu

  Bu hafta sanki hayat yelkeninin dümeni iyiden iyiye sizin kontrolünüze geçiyor. Gerek aile içi gerekse iş ilişkilerinizde büyük sorumluluklar yüklenebilirsiniz. Sağduyu ve yapıcı kararlarla şekillendirdiğiniz yaşam tecrübenizin adeta hasat zamanıyla karşı karşıyasınız. Haftanın ilk yarısı sosyal ilişkiler, hobiler, hayat arkadaşınız ya da çocuğunuzla geçirdiğiniz zamanlar size zevk verebilir ve hayatı paylaşmanın keyfine varmalısınız. Evde yapacağınız dekorasyon değişimi ya da tadilat işleri sizin için sonbaharın en verimli konuları arasında olacaktır. Hafta sonu uzun zamandır hayali kurduğunuz yeni bir eve taşınabilir ya da gelecekle ilgili kararlarınızı partnerinize kabul ettirmek için çaba sarf edersiniz.
   
  Bu hafta eğitim alanında yeni yollar keşfedeceğiniz ve kariyer planınızı değiştireceğiniz bir hafta olacak. Bu hafta hayatınızda yaşanan önemli gelişmeleri aileniz ile paylaşmak kötü tepki almanızı sağlayabilir. Şimdilik kendi içinizde tutmanız ileride vereceğiniz kararlar için daha iyi düşünmenizi sağlayacaktır.
   
  Aşk konusunda oldukça şanslı olan burçlar arasında bu hafta oğlak burcu var. Bu hafta aşk kapınızı birkaç defa çalabilir. Bu kişilerden birine şans vermek mutlu bir ilişki başlatmanızı sağlayabilir. Duygusal açıdan yoğun bir hafta olması aynı zamanda iş konusunda da kendinizi geliştirmenizi sağlayacak. Kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanacaksınız.


  Kova Burcu 16-22 Eylül Haftalık Burç Yorumu


   Hayat mücadelesinde ne kazanıp ne kaybedeceğiniz hakkında geçen haftaki Balık dolunayı size öenmli mesajlar taşıdı. Belki de hayatla mücadele etmek yerine daha barışçıl ya da daha spiritüel bir yol izlemeye karar verdiniz. Bu yeni fikirlerinizin gelecekle hedefleriniz üzerindeki etkisini derinden hissedeceksiniz. Elinizde olmayan koşulların olumlu taraflarına odaklanmalısınız. Diş, kemik, eklem ağrılarınız için ruhsal olarak sizi rahatlatan aktivitelerden yararlanmalı, bol bol spor yapmalısınız. Haftanın son günü uzaklar, yabancılar, hayat görüşünüz ile ilgili köklü değişimlere adım atmak zorunda kalabilirsiniz. Bunun faydası uzun vadede hayatınıza yansıyacaktır.
  Kova burcu için kafa dağıtmak için en doğru hafta. Bu hafta dilediğiniz gibi eğlenecek, arkadaşlarınız ile vakit geçireceksiniz. Bu kafa dağınıklığı iş anlamında sizi rahatlatacak. Uzun zamandır omuzlarınızda hissettiğiniz o ağırlık azalacak. Çok fazla sorumluluk almanızın size iyi gelmediğini fark edecek ve kendinize daha çok zaman ayıracaksınız. Arkadaş ilişkilerinde şanlı olacağınız bu hafta duygusal anlamda da güzel gelişmeler yaşanacak.
   


  Balık Burcu 16-22 Eylül Haftalık Burç Yorumu


   Bu hafta üst üste kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Yakın çevrenize taşınabilir ya da ofis ve ev eşyalarınızda değişiklik yapabilirsiniz. Araba sahibi olmak isteyenler için uygun bir dönem. Tanıtım, pazarlama faaliyetleri, internet duyuruları için hareketli zamanlardan geçiyorsunuz. Kardeş ve yakın akrabalarla yatırım kararları almak isteyebilirsiniz. Sevdikleriniz evde sizi ziyaret etmek isteyebilir. İletişim trafiğiniz bu hafta çok canlı olacak. Hafta sonunda ise sene başından beri hayalini kurduğunuz kariyer hedeflerinizin gerçekleşme potansiyelini anlama fırsatı yakalayacaksınız. Olmayacak hayaller için daha fazla çaba harcamaya gerek yok.
  Sosyal hayatta oldukça yoğun geçireceğiniz bir hafta olacak. Bu hafta pek çok davete ve etkinliğe katılacaksınız. Yeni insanlar tanıyabilir ve bu kişilerle bir anda samimi arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Birkaç haftadır duygusal anlamda yaşadığınız sıkıntılar bu hafta son bulacak. Özellikle aile hayatınızda daha sakin ve sorunların çözüldüğü bir hafta sonu sizi bekliyor olacak.
   
  İş anlamında kendinizi geliştirecek yeni projelere imza atabilirsiniz. Arkadaş desteği göreceğiniz bu konu için motive geçireceğiniz bir hafta olacak. Daha çok çalışma isteği duyabilir, iş anlamında yeni kapılar aralayabilirsiniz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz