Burçlar Nuray Sayari 16 Eylül 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  59

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı ve Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

  KOÇ BURCU 16 Eylül 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bazen kendinizi insanların sizi daha iyi anlaması için çabalamalısınız biliyorum bazı durumlarda zor oluyor kendinizi açıklamakta zorluk çekiyorsunuz biraz kendinize zaman ayırsanız iyi edersiniz. Zamanınızı iyi değerlendirmeye bakın ne kadar olur zamanınız olursa ve kaliteli bir zaman getirirseniz sizin yararınıza olacaktır. Partnerinizle birlikte Bu aralar daha iyi anlaşıyorsunuz hep bir tartışma içerisinde ilginiz ama artık olgunlaştıınızı düşündüğünüzden kendinizi biraz geri çektiniz. Bu sefer aile içi sorunları ile uğraşmak biraz sizi yorabilir ama ne kadar alttan alırsanız o kadar iyi olacaktır. Bu aralar sosyal değilsiniz kendinizi biraz pasif bırakmış durumdasınız.

  Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

  Burçların özellikleri açısından yapılacak olan incelemede ilk burç koç burcudur. Koç burcu ateş grubuna dahil olan bir burç olarak biliniyor. Koçların hayatı, hareketlilik, canlı ve kıpır kıpır özellikler ile geçer. Koçlar macerasız bir hayat düşünemez. Maceranın yanı sıra koç burcuna mensup olan kişilerin genel özellikleri atılgan ve cesaretli olmalarıdır. Karşılarına çıkan bir konu karşısında öncü ve lider olmak isterler. Koç burcu her zaman kazanmak ve zafer elde etmek ister. Bu nedenle iş ve aşk hayatında kazançlı çıkmak için ellerinden geleni yaparlar.


  BOĞA BURCU 16 Eylül 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Size göre hayatı tanımlamak gerekirse bu aralar hayata karşı pek de enerji dolu değilsiniz hep kafanızda ben neden yaşıyorum diyorsunuz ama yaşama sebebiniz belli bir dala tutunmamız gerekiyor ve doğru yolda ilerliyorsunuz kendinize olan özgüveninizi geri kazanmaya bakın. Çevrenizde sizi seven çok insan var ve bu insanları kırmamaya özen gösterin. Eğer zamanınızı boşa harcadığınızı düşündüğünüz insanlar varsa ya siz bu kişiyi terk edin ya da hayatınıza mümkün olduğunca almamaya bakın. Geleceğinize güzel yatırımlar yapabilmeniz için önce oturup plan yapmanız gerekiyor ve size verilen projeleri yerine getirin ki iş hayatınızda da başarıya ulaşın.

  Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

  Boğa burcu toprak grubuna hitap eden bir burçtur. Boğa burcuna mensup olan kişiler hayat karşısında ne istediğini bilen, kontrolü olmayı seven bir yapıdadır. Hayata bakış açılarında net olmayı sevdikleri gibi çevrelerine karşı da net tavırlar sergilerler. Boğa burcunun bir başka bir başka önemli özelliği de zenginlik burcu olarak nitelendirilmesidir. Boğa burcu yönetici gezegen olan Venüs’e sahiptir. Bu da herhangi bir olay karşısında yönetici ve lider olmak istemelerine neden oluyor. Boğa burçları için dostluk ve arkadaşlık kavramları oldukça önemlidir. Ancak bazı durumlarda aşırı baskıcı olmalarından dolayı karşı tarafı sıkma gibi durumlar ile karşı karşıya kalabiliyorlar. 


  İKİZLER BURCU 16 Eylül 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Arasıra canınız sıkılabilir fakat bunu giderebilmek için kendinize yeni hobiler edinebilirsiniz işte o zaman her şey daha iyi olur. Bazen kendinizi kötü hissediyorsunuz iş hayatınız veya normal hayatınız gayet yerinde ama siz kendinizi boşyere daraltıyorsunuz. Partnerinizle beraber güzel bir iletişim İçerisindesiniz bu sizin için oldukça iyi ve partnerinizle aynı şekilde aynı şeyi düşünüyor bu şekilde devam ederseniz sizden iyisi olmayacak. Kendinize iyi geleceğini düşündüğünüz şeyleri yaparsınız daha mutlu olacaksınız ve hayatın tadına işte o zaman varıcaksınız. Hayata sıkı sıkı sarılın hiçbir zaman ufacık bir zorlukta pes etmeyin. 

  İkizler Burcu (22 Mayıs- 22 Haziran)

  İkizler burcu hava grubunda bulunan bir burçtur. İkizler burcunun en önemli özelliği keskin bir zekaya sahip oldukları gibi pozitif yapıları ile kendilerini belli etmeleridir. İkizler burcunun yönetici gezegeni Merkür’dür. Merkür sayesinde ikizler burcu canlılık ve zeka kavramlarını ön plana çıkarıyor. İkizler burcu tüm bu özelliklerin yanı sıra herhangi bir olay ya da konu karşısında şöhret elde etmeyi seven bir burçtur. Zekalarının yeteneklerine oldukça fazla güvendikleri için zekaları ile ön plana çıkmayı tercih ederler. 


  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz