Burçlar Nuray Sayari 11 Eylül 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  4

  OĞLAK BURCU 11 Eylül 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Elinize sizi iyi yerlere getirecek bir takım fırsatlar geçebilir. Fırsatları iyi değerlendire bilmeniz için dikkatinizi iyice toplamalı ve etrafınızda gelişen olaylara iyi hakim olmalısınız. Bilerek veya farkında olmadan kırmış olduğunuz arkadaşlarınız size karşı intikam duygusu besleyebilir. Bu kişileri fark etmeniz çok zor olmayacak. Çünkü yapacağı her bir şeyi açık açık faaliyete geçirecek. Bu durum karşısında kendinizi sabırla anlatmalı ve arkadaşınızın beslemiş olduğu bu kin duygusundan kurtarmaya çalışmalısınız. Hali hazırda bir takım birikimleriniz bugün veya yakın gelecekte ihtiyacınıza hızır gibi koşacak. Bu ihtiyacınız göz önünde bulundurarak mutlaka ders çıkartın ve gelecek günlerde aynı durumu yaşayabileceğinizi düşünün. Sizinle arkadaşlık veya flört etmek isteyen birileri var. Bu insanları fark etmeniz çok zor olmayacak. Bu kişiler ilerleyen zamanda ortamınıza girmek isteyecek. Tabi siz buna izin verirseniz.


  KOVA BURCU 11 Eylül 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Hayatınız boyunca tek bir dostumuz oldu eğer bu dostunuzu size yanlış yaparsa artık hiç kimseye güveniniz kalmayacak bu konuda çok üzülüyorsunuz ve korkularınız da var çünkü dünya artık saçma bir yere gidiyor korkmanız gayet normal. Eğer bazı şeylere sabırlı yaklaşırsanız kaybedeceğiniz hiçbir şey olmayacak hem sabrı öğrenmiş olacaksınız hem de sakin kalmayı. Dost bildiğiniz arkadaşlarınızı Şimdi daha iyi anlıyorsunuz siz bence eski dostunuzdan vazgeçmeyin her ne olursa olsun sizin ilk ve sonunuz olsun. Maddi konularda bu aralar pek de iyi değilsiniz kendinize biraz daha çekidüzen verirseniz her şeyi yoluna sokabilirsiniz. Zamansız yaptığınız harcamalar ileride sizi zorlayabilir bu konuda kendinize olan özgüveninizi biraz yarıya indirmeniz gerekiyor.

  BALIK BURCU 11 Eylül 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Duygularınızı herkese belli etmeyin ki zaten etmiyorsunuz da ama kiminle neler yapıp yapmadığınızı aile büyüklerinize söylemeyi ihmal etmeyin çünkü eğer konuştunuz biri varsa ve bu insanı aile büyükleriniz tanıyorsa ki tanıyordur hem de tecrübelerine dayanarak size yardımcı olacaklardır. Partnerinizle birlikte daha iyi bir şekilde anlaşıyorsunuz ve birbirinize karşı olan iletişiminize daha da grup partnerinizle birlikte daha iyi bir şekilde anlaşıyorsunuz ve birbirinize karşı olan iletişiminizi daha da Kuvvetlendirirdiğinizi görüyorum ve bu sizin için çok iyi bir şey. Gelecekte işsiz kalma kaygısı yaşıyorsunuz daha şimdiden ama bunu ilerleyen zamanlarda aşacaksınız çünkü özgüven gelecek.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here