Burçlar Nuray Sayari 11 Eylül 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  4


  TERAZİ BURCU 11 Eylül 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Fikirleriniz açısından alacağınız eleştiriler olabilir. Bu eleştirilerden ağır yaralar almak yerine bu eleştirilerle güçlenin. Çünkü eleştiri açıklarınızı bulma konusunda en iyi aracıdır. Kendinizi toparladığınız vakit ve kimseye pabuç vermediğiniz taktirde ilerleyen zamanlarda düşüncelerinize sonsuz saygı duyulacağının farkına varacaksınız. Gireceğiniz ortamlarda bir yıldız gibi parlayacak, ortamda fazlasıyla dikkat çekeceksiniz. Yıldızınız şu sıralar sizin yanınızda. Özellikle arkadaş çevrenizde çok sayılan bir insan olarak görünüyorsunuz. İşte bu konudan dolayı da kimse sizinle ters düşmek istemiyor. Pozitif düşünceler ve pozitif gelişmeler bugün sizinle birlikte. Günü iyi değerlendirmeye bakın. 

  AKREP BURCU 11 Eylül 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Son zamanlarda hevesle ve heyecanlı bir şekilde girişmiş olduğunuz bazı işlerden beklediğiniz karşılığı alamadığınızdan dolayı çok çabuk pes etme taraftarısınız. Çok sabırlı bir burç olmanıza rağmen bu konudaki sabırsızlığınızdan dolayı başarıdan ödün veriyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar sizi bir takım konularda uyarabilir. Bu insanlara kulak asın. Çünkü sizin göremediğiniz bazı yanlışları, bazı eksikleri görüyor olabilir. Yakın zamanda bir takım evraklar için imzanız gerekebilir. İmzaınızı atmadan önce atacağınız yeri iyice okumaya özen gösterin. Aşk hayatınızda ufak tefek çalkantılar yaşıyor olsanız da aşk hayatınızdan memnunsunuz. Memnun olmadığını düşünen akrep burçları ise yeni denizlere yakın zamanda açılma ihtimali çok yüksek. Atacağınız her bir adımı ince eleyip sık dokumaya çalışın.

  YAY BURCU 11 Eylül 2019 Çarşamba GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Size yanlış yaptığını düşündüğünüz insanlar hayatınızda var olabilir. Bu insanların farkındaysanız hayatınızdan çıkartmadan önce bir kere mutlaka konuşmalısınız. Eğer tavrınız net ise iç sesiniz size en doğruyu söylediğinden hiç şüpheniz olmasın. İçinizdeki o heyecanlı kuş İçinizde sürekli uçabilir. Şu sıralar dinmek bilmeyen heyecanlarınız var.   Son zamanlarda hakkınızda konuşan kişinin sayısı giderek artış göstermekte olabilir. Bu kişilere karşı bir takım önlemler alabilirsiniz. Mesela malzeme vermemek adına şu sıralar daha gizemli yaşam sürdürebilir, güvendiğiniz kişiler haricinde hakkınızda bilgi paylaşmamaya dikkat edebilirsiniz. Sağlığınız açısından bomba bir gün geçireceksiniz. Her yediğinizi zamanında ve ayarında yediğiniz sürece sağlığınız uzun süre yerinde devam edecek. 

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here