Bugün Burçlar Nuray Sayari 10 Eylül 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – AstrolojiTERAZİ BURCU 10 Eylül 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son günlerde yoğun çalışmalar sürdürmüş olabilirsiniz. Sürdürdüğünüz bu yoğun çalışmalardan dolayı kendinize zaman ayıramamış olmanızdan dolayı biraz modu düşük hissedebilirsiniz. Özellikle duygusal açıdan yaşayabileceğiniz düşüşlerden dolayı etrafımızda pek mutlu gözükmeyebilirsiniz. Eğitim hayatınızda bazı güncellemeler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Özellikle kendinizi daha fazla geliştirmek, daha fazla kültürlü hale getirmek için bazı çabalarınız söz konusu olabilir. Boş zamanlarınızı kendinizde ilgilenerek değerlendirebilirsiniz. İş hayatınızda beklediğiniz bazı haberleri yakın zamanda alabilirsiniz. Bu haberlerle çok mutlu olacak, bütçenizde bazı düzelmeler fark edeceksiniz.


AKREP BURCU 10 Eylül 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Düşüncesizce davranan bazı insanlar etrafımızda dolaşıyor olabilir. Bu insanlara karşı duyduğunuz rahatsızlıklardan dolayı sinirinize hakim olamayabilir, asabiyetiniz artabilir. İşinize karışılmasını pek sevmiyorsunuz. Bu durum da sizde tahammülsüzlük yaratıyor. Özellikle yapılması gerektiği işlerde bilgi ve tecrübeniz olsa da karışıldığı için agresif davranabilirsiniz. Sinirli yapınızın yanında duygusal tarafımız da ağır basmakta. Özellikle özlem konusunda duygularınıza hakim olamayabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz yerden bir miktar gelir elde edebilirsiniz. Bu geliri iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Çünkü çok çabuk eriyebilecek bir meblağ. Ufak yatırımlarla çok daha büyük kazançlar sağlayabilirsiniz. Yeterki yaratıcı fikirlerinizi pazarlamak için uygun pazarı bulun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.