Burçlar Nuray Sayari 07 Eylül 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  60

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa Nuray Sayarı ve Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum,

  Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık günlük burç yorumları

  KOÇ BURCU 07 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Zaman zaman kendinizi kötü hissedebilirsiniz bu gayet normal çünkü insan hep iyi olamaz. Arkadaş çevrenizi tekrardan gözden geçirmeniz gerekiyor çünkü bazı arkadaşlıklar yanlış görünüyor. Ailenizle birlikte güzel zamanlar geçirmeye özen gösterin çünkü bu zamanlar bir daha geri gelmeyecek bunun bilincinde olun. Geleceğinizle ilgili daha çok plan yapabilirsiniz yapacağınız planlar hedefleriniz doğrultusunda olacak buda geleceğinizin daha iyi oturmasına yardımcı olacak. 

  UYUMLU BURÇLARI

  Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

  BOĞA BURCU 07 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Şu anda hiçbir işiniz güzel ilerlemiyor çıkmaz bir sokağa girmiş bulunmaktasınız kendinize yeni çözümler üretecek ve hayata karşı farklı bakış açısından bakmayı öğreneceksiniz. İradenize sahip olursanız her şeyin üstesinden gelebilirsiniz bir planı gerçekleştirmek için önce iradenize sahip olmalısınız. İş hayatınıza bakacak olursak her şey yolunda gidiyor ama siz yine de sevdiğiniz şeylere odaklanın onlara daha fazla zaman ayırın. Aile içindeki iletişiminiz ve anlaşmanız gayet iyi bunu bu şekilde devam ettirmelisiniz. Tabii ki bazı ufak tefek sorunlar yeniden masaya yatırılabilir. Harcamalarımıza dikkat etmenizi tavsiye ederim çünkü zahmet çekebilirsiniz. 

  UYUMLU BURÇLARI

  Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

  İKİZLER BURCU 07 EYLÜL 2019 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bugün iş hayatınızda size çok iyi örnek olacak şeyler olabilir ve çalışmalarınız bir sınamadan geçebilir. Özel hayatınız sizin hayatınız ve bunu kimseyle paylaşmayım burnumu sokmak isteyenler olacaktır artık kendi özel hayatınızı savunmalısınız. Hayata karşı kendi bakış açınızı oturtmalı ve sizin böyle olduğunuzu herkese göstermelisiniz. Bu arada sağlık sorunlarıyla biraz problemler yaşayabilirsiniz bu yüzden kendinize biraz daha dikkat edin fazla yağlı yiyecekler yemeyin. Hayata karşı bakış açınız hep bir yarış içerisinde ama yarış çevresinde olmanız gerekiyor siz hayatı doya doya yaşamayı seven insanlarsınız bırakın kim ne yapıyorsa yapsın.

  UYUMLU BURÇLARI

  İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz