Başak Burcu Eylül 2019 Aylık Yorumu

  0
  86

  Başak burcu eylül ayı yorumu ile bu ay sizi neler bekliyor?

  Başak burçları 23 Ağustos ile 22 Eylül arası doğanlardır. Eylül ayı başak burcu için güzel bir ay olacak. Eylül ayı başak burcuna aşk getirecek. Başak burçları eylül ayına enerjik başlayacak.


  Başak Burcu Eylül Kariyer Yorumu


  Bu ay sizin ayınız olacak başaklar. 2018 yılının eylül ayında hep bir şeyler ters gitmişti fakat bu yıl her şey istediğiniz gibi olacak. Para kazanma konusunda daha cesur olacak, yaratıcı fikirler ile bir adım önde olacaksınız. Kariyer hedefleriniz için iyi düşünmelisiniz, mutluluk sizi bekliyor. Bu ay terfi edebilir, yeni işler yapabilirsiniz. Kendinizi dedikodulardan ve kötü arkadaşlıklardan koruyun. Bu zamana kadar izlediniz, gözlemlediniz artık harekete geçme zamanıdır. Ama temkinli olmakta fayda var. Bu ay sizin ayınız fakat adımlarınızı düşünerek atın. Kariyeriniz güzel yönde ilerleyecek.


  Başak Burcu Eylül Aile Yorumu


  Başak burcu eylül ayı, bu ay kendinize daha fazla zaman ayıracaksınız. Aile fertlerinden biri bir hastalık geçirebilir. Fakat ağır bir şey olmayacak. Ailenizle aranız her zamankinden daha iyi olacak hatta belki aileniz yeni fertlerle çoğalacak. Sizin için aile her zaman ilk adımdır. Ama bu ay istekleriniz ve tutkularınız önde gelecek. Kaldığınız yeri değiştirebilirsiniz. Ama dert etmenize gerek yok. Sizin için ev demek illa çatısı olan bir yer değil. Bazen âşık olduğunuz kişinin yanı, bazen sadece yıldızların altı bazen anne babanızın yanıdır. Enerjiniz daha bir yüksek olacak. Hatta kendiniz için aile bile kurabilirsiniz.


  Başak Burcu Eylül Aşk Yorumu


  Bu ay kendi duygularınızdan çok karşınızdaki kişinin duygularını düşüneceksiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz hataları düşüneceksiniz ve bu sayede hatalarınızla yüzleşeceksiniz. Bu ay hayatınıza beklenmedik bir şekilde beklenmedik biri girebilir ve size uzun soluklu bir ilişki yaşatabilir Bu ay biraz daha cesaretli olacaksınız. Fakat temkinli davranmakta fayda var. Eğer zaten hali hazırda bir ilişkiniz varsa ilişkinizde önemli adımlar atacaksınız. Belki evlenmeyi düşünebilirsiniz. Evliyseniz ise çocuk planları kurabilirsiniz.


  Başak Burcu Eylül Sağlık Yorumu


  Oldukça rahat bir dönemdesiniz. Bu ay kendinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. İşte o ay bu ay. Fakat kendinizi rahat ettirmelisiniz. Burcunuzun verdiği durumlardan biri her şeyi çok fazla kafanıza takmanızdır. Stres bütün hastalıkların baş nedenidir. Bu yüzden kendinizi olabildiğince sıkıntılardan uzak tutun. Kafanızı boşaltın. Aman sinir sisteminize dikkat ediniz. Eğer kronik bir hastalığınız varsa çok fazla kendinize dikkat etmelisiniz. Bu ay sportif olmakta fayda var. Bol bol hareket edin, bol bol su tüketin ve sağlıklı beslenmeyi unutmayın.


  Başak Burcu Eylül Para Yorumu


  Bu ay para konusunda bazı sıkıntılar çekebilirsiniz. Bu yüzden harcamalarınıza dikkat edin. Güzel bütçeli iş teklifleri alabilirsiniz fakat ailenize danışarak adım atmakta fayda var. Bazı pahalı alışkınlıklardan bu ayda uzak durmakta fayda var.


  Başak Burcu Eylül Eğitim Yorumu


  Başak burcu eylül yorumu, öğrenim hayatınıza devam edecek ve başarılı olacaksınız. Eğer ki bir okula gitmiyor da çalışıyor iseniz arkadaşlarınız aracılığıyla yeni bir okula ya da bir kursa başlayabilirsiniz. Aileniz sizi her konuda destekleyecek, onlarında desteğiyle çok başarılı olacaksınız.


  Başak Burcu Eylül İş Hayatı Yorumu


  Fazla mükemmel olma yapınız yüzünden zaman zaman yorucu bir iş arkadaşı olabiliyorsunuz. Zekâ ve akıllı yapınız sayenizde ayrıntıları hemen yakalayacaksınız bu ay ve iş arkadaşlarınızdan da aynısını bekleyeceksiniz. Çalışma yerinizde sizi çekemeyen insanlar var. Dikkatli olunuz. Kimseden sizin gibi olmasını bekleyemezsin, beklentilerinizi azaltın.


  Başak Burcu Eylül Evlilik Yorumu


  Bir süredir evliliğiniz güzel ilerlemiyor. Her sorun yaşadığınızda birbiriniz ile iletişim kurmak yerine başkalarından yardım istediniz. Fakat bu diğer insanlar size yardımcı olmak yerine eşinizle sizin aranıza daha fazla soğukluk soktu. Eylül ayı itibariyle artık aranıza üçüncü şahıslar sokmayacak ve sorunlarınızı kendiniz halledeceksiniz. Bu sayede sorunlarınızı aşacaksınız ve bebek fikri size daha yakın gelmeye başlayacak.


  Başak Burcu Eylül Ayında Şanslı Günleri


  8 Eylül, 9 Eylül, 18 Eylül, 19 Eylül, 23 Eylül, 24 Eylül, 27 Eylül, 27 Eylül ve 28 Eylül’dür.


  Başak Burcu Eylül Ayında Çok Az Enerjili Günleri


  10 Eylül, 11 Eylül, 15 Eylül, 16 Eylül, 25 Eylül ve 26 Eylül’dür.


  Başak Burcu Eylül Ayında Aşkta Mükemmel Günleri


  8 Eylül ve 9 Eylül’dür.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz