Aslan Burcu Eylül 2019 Aşk ve İş Yorumu – Nuray Sayarı

  0
  76

  Aslan burcu Eylül yorumu her şeyden önce maddi açıdan oldukça şanslı olunacağına işaret etmektedir. Elinize geçecek olan toplu miktarda para olabilir ve bunu değerlendirme imkanlarınız bulunacaktır. Geçmişte yapmış olduğunuz yatırım yüzünüzü güldürebilir. Bütçe ayarlamaları ve geleceğe dönük yatırım fırsatları veya planlamaları için oldukça güzel bir zamanlama olabilir. Sizi mutlu edecek kariyer fırsatları kapınızı çalacaktır. Bu ay oldukça hareketli olacak ve istediğiniz değişimleri yapmak için tam zamanıdır. Aşk hayatında karmaşa ve sorunların yükseleceği ama sabırlı bir şekilde bu konunun da üstesinden geleceği açıktır. Zor günlerde şans yine yanlarında olacaktır.

  Hoş sohbetli, neşeli, iyi bir dost olan aslanların arkadaşlıkları sağlamdır. Bu dönemde bolca yeni kişilerle tanışma fırsatı olacaktır. Her zaman için tedbirli olmaları gerekir. Çevrelerindeki insanları iyi değerlendirmeliler. Ailevi olarak bazı sorunlar gün yüzüne çıksa da bu onları daha da kuvvetlendirecektir. Aile bağları kuvvetli kişiler olan aslanlar bununla mücadele etmesini bilirler. Sevilen ve istenilen aile ortamı huzurunu tekrar yakalayacaklardır.

  BU AY ASLAN BURCUNUN AŞK HAYATI HARAKETLİ

  Aslan burcu, fazlaca sorumluluk alacağı bir dönem içerisindedir. Genel bakımdan özgürlüğüne düşkün bir karakter yapısına sahiptir. Eş veya sevgilisi olan aslanlar, birlikte birçok probleme sakin ve yapıcı bakarak birçok sorunu yenmeyi başaracaksınız. Evli olanlarda çocuk isteği için uygun zamandır. Birçok aslan için evlilik ayı olabilir. Çevrenizde gördüğünüz ve imrendiğiniz aile yapıları kaçınılmazdır. Bu durumu sürdürmeniz halinde üzücü tartışmalara da sebebiyet verilebilir, dikkatli olmak gerekir.

  EYLÜL ASLAN BURCUNU MUTLU EDECEK Mİ?

  Aile ve arkadaşlık ilişkilerinde daha dikkatli bir döneme girilmektedir. Kardeş veya samimi arkadaşlıklarınızda bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Sizin uyarılarınıza kulak asmadığı için bazı sorunlarla karşı karşıya kalacaklardır. Onlara her zaman olduğu gibi doğru yolu göstermekte ısrar etmelisiniz, bunu da sabrınızı en iyi şekilde göstererek başarabilirsiniz. Özür dilemesi gereken aile fertleriniz olabilir. Olgunluk göstererek bu özürleri geri çevirmemeniz daha doğru olacaktır. Hayatınıza yeni insanları alabilir keyif, mutluluk verecek yeni adımlara yelken açabilirsiniz.

  ASLAN BURCU SAĞLIĞI

  Aslan burcu Eylül ayı yorumu sağlık bakımından bu ay için üzücü haberler alabilirsiniz. Herhangi bir sağlık probleminde doktorunuza kesinlikle başvurmalı geçiştirmemeniz gerekir. Alerji durumlarınız olması halinde bunlara dikkat edilmelidir. Kullandığınız ilaçları aksatmadan zamanında kullanmaya önem göstermelisiniz. Sosyal yaşamı çok hareketli olan aslan burçları sinema, tiyatro ve partilere gibi etkinliklere durmadan koşuşturmaları hayret edici olsa da bu kadar hareketli, tempolu yaşamda dikkat edilmesi gereken noktalar da olacaktır. Zamanı geldiğinde durulmayı bilmek gerekebilir. Aksi halde ciddi sağlık sorunlarına maruz kalabilirsiniz. Öfkeli yapıyı frenleyip sakin bir yaşam planlanmalıdır. Hastalanıp yatağı düşmeyi sevmezler ve kaprisli olurlar fakat bünyeleri oldukça sağlamdır. Hızlı bir şekilde ayağa kalkarlar. Eleştirme onlar için yaşam tarzıdır ama bu yüksek tansiyona sebep olabilir. İyot ve kuşkonmaz gibi deniz ürünlerine yönelmeleri tavsiye edilir. Her türlü yeşil sebzelerde buna dahil olacaktır.

  Aslan Burcu Eylül İş Yorumu

  Aslan burcu Eylül ayı içinde yeni kariyer başlangıçları içerisinde bulunabilir. Yeni sorumluluklar size gelebilir veya siz yeni sorumluluklar almak durumunda kalabilirsiniz. Kazançlarla dolu bir ay olabilir. Kazanç artırma fırsatları kovalarken aradığınız iş veya proje fırsatları sonuna gelmiş olabilirsiniz. Finansal girişimlere korkusuzca adımlar atabilirsiniz. Finansal konularda önemli sözleşme, anlaşma ve fikirler getiren iş alanlarında başarıyı yakalayabilirsiniz. Bütçe hesaplayarak mantıklı karar vermek için oldukça güzel fırsatlar olabilir. Zihniniz para kazanmak ile dolacaktır. Elektronik alet satın alabilir veya hediye olarak tarafınıza ulaşabilir. İş fırsatlarında detaycı, analiz ederek ve mükemmeliyetçi yaklaşım sayesinde yeterince iyi paralar kazanabilirsiniz. Fikir üretmek ve bunu sunmakta bu dönem tam sizin döneminiz olabilir.

  Aslan Burcu Eylül Eğlence Hayatı

  Aslan burcu insanları eğlenceye düşkün ve sıkıcı hayattan uzak duran kişilerdir. Kızları çarpıcı giyinmeyi sever ve başkalarının dikkatini çekmeyi bilirler. Aslan burcu için Eylül ayı eğlencelerin bol olduğu dönemi işaret edebilir. Hareketi bol koşuşturması çok olacaktır. Düğün, iş partisi, kamp gibi birçok etkinlikte bulunmak durumunda kalabilirsiniz. Aslan için hayır denmeyecek fırsatlardır. Yoğun iş temposundan biraz da olsa uzaklaşmak için güzel fırsatlar olabilir. Eğlencenin en yüksekte olduğu bu dönem için sınırlarınızı koymalı ve bunu yapacaktırlar. Her konuda iyi kararlar verebilme kabiliyetleri olduğu gibi bu konuda da çok fazla sınırları aşmadan eğlenmesi gerektiğini bilirler

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz