Duygusal Yengeç Burcunun Eylül 2019 Aylık Burç ve Aşk Yorumu

  0
  72

  Yengeç burcu eylül ayı başlangıcında; ailevi etkilerle kendini hissettirecektir. Aile bireylerine yardım etme ya da dekorasyon değişikliği gibi konularda aranan burç olacaksınız. Eylül ayı ortalarına doğru eğitim ve kariyer alanında çok olumlu hareketlenecek ve ayın sonlarına doğru aşk hayatınızda yeni sayfalar açmanıza sebep olacaktır. 14 Eylül tarihinde balık burcunu merkez alarak gerçekleşecek olan dolunay ve 28 Eylül tarihinde terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniay farklı ama genel olarak olumlu etkilere sebep olacaktır.

  Dolunay, yengeç burçlarını seyahat konusunda etkileyecektir. Küçük seyahatler planlayabilir ve bu seyahatlerde olumlu fırsatlar yakalayabilirsiniz. Fakat olası gecikmeler ve ufak tefek aksilikler konusunda dikkatli olmakta fayda var. Özellikle evrak teslimi gibi resmiyet gerektiren işlemlerde, elinizdekileri tekrar tekrar kontrolden geçirmeniz gerekiyor.

  9 EYLÜL YENGEÇ YORUMU

  Sosyal hayatınızda son derece uyumlusunuz ilişkilerinizi daha da kuvvetlendiriyorsunuz bu sizin için çok iyi bir şey. Bu aralar rahatlığınız üzerinizde bu rahatlığınızı insanlarla iletişiminizi daha da güçlendirmek için kullanabilirsiniz ve sözel çevrenize daha da artırabilirsiniz ilerde hem size hem de akrabalarınıza yardımınız dokunabilir. Zamanınızı boşyere harcamayın özellikle de bu sizin canınızı sıkacak olan insanlar için geçerli bu insanları hayatınızdan mümkün olduğunca uzak tutmaya çalışın. Ailenizle birlikte güzel zamanlarınızı iyi değerlendirin. Aile büyüklerinize bazı konularda almak istediğiniz tavsiyeleri danışabilirsiniz.

  Eylül Ayında Yengeç Burcu Etkileri

  Yeniay ise; aile içerisinde bir evlilik veya bir bebek haberiyle kapınızı çalabilir. Veya yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Yeniay etkisiyle özel yaşamınıza daha çok zaman ayıracaksınız. Aşk ilişkilerinizde, daha yapıcı ve sorumluluk alacağınız bir döneme geçiş yapıyorsunuz.

  Yengeç Burcu Eylül Ayı Sağlık Yorumu

  Yengeç burcu eylül yorumu sağlık açısından güzel haberler veriyor. Süregelen rahatsızlıklarınız varsa bu sorunlar ortadan kalkacak ve rahat bir nefes alacaksınız. Müzik ve iyileştirici terapi gibi alternatif yöntemler ile de en iyi sonuçları alabileceksiniz. Estetik operasyonlarınız için en uygun zaman dilimi de yine eylül ayı olacaktır. Fakat mide rahatsızlıkları ile gıda zehirlenmeleri konusunda bu ay dikkatli olmalısınız.

  Yengeç Burcu Eylül Ayı Aile İlişkileri Yorumu

  Dolunay ve yeniay etkileriyle bu eylülde, ailenizle bol bol vakit geçireceksiniz. Keyifli sohbetler, uzak diyarlardaki akrabalar ve tekrar keyifli sohbetler şeklinde geçecek eylül ayı. Aile ilişkilerinizde ön planda olan kişi siz olacaksınız. Herkese yardım etme isteği ve her sohbetin temelinde yer alacaksınız. Kısacası aile her şeydir diyeceğiniz ve aile sevgisini dolu dolu hissedeceğiniz bir eylül ayı sizleri bekliyor.

  Yengeç Burcu Eylül Ayı Kariyer Yorumu

  2019 senesinin başından itibaren kariyer ve profesyonel gelişim açısından şanslı olan yengeçlerin bu şansı, eylül ayında da devam ediyor. Yeni anlaşmalar yapabilir, sıkıldığınız iş yerinizden ayrıldıktan hemen sonra yeni bir iş bulabilirsiniz. Size önerimiz, ince eleyip sık dokuduktan sonra karar verin. Sürekli iş değiştiriyor olmanız, belli bir süre sonra özgeçmişinize zarar verebilir. Ayrıca kariyerinize yön vermek için çeşitli kurslara gidebilir, farklı işkollarını da deneyebilirsiniz. Kariyer planlamanızın tamamen sizin yönlendirmenizde olacağı bir eylül ayı sizleri bekliyor. Yapmanız gereken tek şey; başlayacağınız zamana karar vermek ve kendinize küçük bir program oluşturmak. Sonrasında kariyer basamaklarını tek tek tırmanacaksınız.

  Yengeç Burcu Eylül Ayı Aşk Yorumu

  Sayın yengeçler, eylül ayında başınıza gelecek en güzel şeylerden birisi aşk hayatınızda yaşanan olağanüstü gelişmeler olacak. Hayatına uzun süredir kimseyi sokmayan ve eski tecrübelerinizden dolayı kolay güvenemeyen insanlarsınız. Aynı zamanda duygusal yapınız gereği, kısa ömürlü ilişkiler yerine uzun soluklu birliktelikler tercih ediyorsunuz. Bu nedenle eylül ayı, ince eleyip sık dokuduğunuz aşk hayatınıza heyecan katmaya geliyor. Eski aşklarınızdan geri dönüşler olabilir ve ilişkiniz birdenbire ciddiyete dönüşebilir. Eski aşklara kapılarınızı tamamen kapattıysanız üzülmeyin; aileniz aracılığıyla yeni biriyle tanışabilirsiniz ve kısa süre içerisinde çok heyecanlı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Eğer hayatınızda aşk istiyorsanız; bu eylül, ilişkileriniz konusunda biraz daha atik ve sorumluluk üstlenici rollere bürünmenizi salık veriyor.

  Evli yengeçler için eylül ayının bir iyi bir kötü habercisi var. Önce kötü haber; ev değişikliği yapabilirsiniz. Yani boşanma süreci geçirebilir ve kurduğunuz düzeninizi bırakarak aile evinize ya da yeni bir eve taşınmak zorunda kalabilirsiniz. Bunları yaşamak istemiyorsanız; eylül ayı sorumluluklar konusunda sizi bir kez daha uyarıyor; eşinizin söylediklerini ciddiye alın ve yapıcı olun. İyi haber ise şöyle; onca uğraşınıza rağmen kucağınıza alamadığınız bebeğiniz için bu eylül ayında geri sayıma başlayabilirsiniz.

  Çocuklu yengeçlerin; çocuklarının eğitim ve öğretim hayatıyla yakından ilgileneceği bir ay eylül. Orta öğretime geçiş, liseye ya da üniversiteye geçiş yapan öğrencileriniz için çok heyecanlı olacağınız ve durumlarını yakından takip edeceğiniz bir ay sizleri bekliyor.

  Not: Yengeç burcu eylül ayı yorumu aynı zamanda yükseleni yengeç olanlar için de geçerlidir. Aynı etkiler, yükselen yengeçlerde de görülecektir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz