Bugün Burçlar Nuray Sayari 01 Eylül 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  0
  94

  Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod,Nuray Sayarı ve Diğer Astrologlardan daha farklı bir yorum

  KOÇ BURCU 01 Eylül 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Bazen insanlar canınızı sıkabilir hatta gereğinden fazla üzerinize de gelebilirler siz onları aldırmadığınız sürece başarılı olacaksınız. Bazen insanın bazı şeyleri başarabilmesi için yanında bir destekçisi olması her şeyden önce size daha fazla katkı sağlaması iyi gelecektir. Yanınızda olan insanlar bazen yanınızda olmuş gibi de gösterebilir kendini bu yüzden bu insanları tartın. Hayata karşı enerji dolusunuz bu enerjinizi asla bitirmeyin gülümsemenizle herkesi kıskandırıyorsunuz haberiniz olsun. Şu an ihtiyacımız olan tek şey yalnızlık birazda yalnız kalmaya ihtiyaç duyuyorsunuz bu gayet normal  kendinizi anlamanıza çok yardımcı olacak. 

  BOĞA BURCU 01 Eylül 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Herkesi kendiniz gibi sanmayın çünkü yanılabilirsiniz siz herkese karşı iyimser yaklaşıyorsun fakat bazı insanlar size karşı iyimser yaklaşmıyor bu konuda tereddütleriniz var ve bu tereddütleriniz boşa çıkmayacak. İş hayatınızda iş arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçireceksiniz ama içlerinden biri sizi çok kıskanıyor zaten onunlada pek yanlışamıyorsunuz yani kendini belli ediyor en iyisi sizde bulaşmayın. Geleceğinizde yapacağınız planları şimdiden bir kenara yazdığınız ve yavaş yavaş hedefleriniz doğrultusunda ilerleyeceksiniz yavaş olan her şey daha güzel olur geç olsun ama güç olmasın.

  İKİZLER BURCU 01 Eylül 2019 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Bu ara ailenizle pekiyi anlaşamıyoruzsunuz çok üzerinize geldiklerini düşünüyorsunuz biraz öyle ama bu durum geçici çünkü dönem dönem böyle şeyler olabilir büyük ihtimal ailenizin de sıkıntıları var sizinle uğraşarak unutmaya çalışıyordur o yüzden kafanıza pek takmayın siz yine kendi bildiğinizde devam edin. Partnerinizle birlikte güzel bir seyahate çıkabilirsiniz motor tutkunuz oldukça yüksek motorla tura hayır demezsiniz umarım keyifli bir vakit geçireceksiniz ve size ne kadar değer verdiğini bir kez daha anlayacaksınız. Harcamalarınızı aşılmaya dikkat edin haddinden fazla harcama yapmayın çünkü ileride size lazım olabilir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz